ATR0797-6CP
Micrel / Microchip Technology
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup ATR0797-6CP z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup ATR0797-6CP z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | ATR0797-6CP |
|---|---|
| Producent | Micrel / Microchip Technology |
| Opis | RF DEMOD IC 65MHZ-300MHZ 16SSOP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | ATR0797-6CP |
|---|---|
| Producent | Micrel / Microchip Technology |
| Opis | RF DEMOD IC 65MHZ-300MHZ 16SSOP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 5422 pcs |
| Arkusz danych | ATR0797 |
| Kategoria | RF / IF i RFID |
| Napięcie - Dostawa | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 16-SSOP |
| Seria | - |
| Częstotliwość RF | 65MHz ~ 300MHz |
| Opakowania | Cut Tape (CT) |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| P1dB | -27dBm |
| Inne nazwy | ATR0797-6CPCT ATR07976CP |
| noise Figure | 14.5dB |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Częstotliwość LO | 65MHz ~ 300MHz |
| Zdobyć | - |
| Funkcjonować | Demodulator, Receiver |
| szczegółowy opis | RF Demodulator IC 65MHz ~ 300MHz 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Obecny - Dostawa | 195mA |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Micrel / Microchip Technology. W magazynie dostępne są kawałki 5422 Micrel / Microchip Technology ATR0797-6CP. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
ATR0786-6CP - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC TRANSMIXER FOR 1800-2100MHZ - W magazynie:
5633
- Część#:
ATR11-C-X-63-B-1-N-5. - Producenci:
Sensata Technologies, Airpax - Opis:
CIR BRKR THRM 5A 240VAC 50VDC - W magazynie:
5130
- Część#:
ATR0787-6CP - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC TRANSMIXER FOR 2100-2500MHZ - W magazynie:
4123
- Część#:
ATR11-C-X-63-BB-0.5A - Producenci:
Sensata Technologies, Airpax - Opis:
CIR BRKR THRM 500MA 240VAC 50VDC - W magazynie:
5421
- Część#:
ATR0635-7KQY 88 - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC GPS RCVR SGL ANTARIS4 96-BGA - W magazynie:
4190
- Część#:
ATR11-C-X-63-BB-1.0A - Producenci:
Sensata Technologies, Airpax - Opis:
CIR BRKR THRM 1A 240VAC 50VDC - W magazynie:
4837
- Część#:
ATR0610-PQQ-43 - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC RF AMP GPS 1.575GHZ 6-PLLP - W magazynie:
4945
- Część#:
ATR11-C-X-63-BB-4.0A - Producenci:
Sensata Technologies, Airpax - Opis:
CIR BRKR THRM 4A 240VAC 50VDC - W magazynie:
4638
- Część#:
ATR11-C-X-63-BB-2.0A - Producenci:
Sensata Technologies, Airpax - Opis:
CIR BRKR THRM 2A 240VAC 50VDC - W magazynie:
4324
- Część#:
ATR0785-6CP - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC TRANSMIXER FOR 800-1000MHZ - W magazynie:
5391
- Część#:
ATR0621P-7FQY - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC GPS BASE PROCESSOR 100-LFBGA - W magazynie:
5088
- Część#:
ATR0981-TRHY - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC FRONT-END UHF 500MHZ 20SSO - W magazynie:
5248
- Część#:
ATR0981-EK - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
KIT 400-500MHZ FOR ATR0981 - W magazynie:
4752
- Część#:
ATR11-C-X-63-BB-3.0A - Producenci:
Sensata Technologies, Airpax - Opis:
CIR BRKR THRM 3A 240VAC 50VDC - W magazynie:
5626
- Część#:
ATR0622P-PYQW - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC GPS BASE PROCESSOR 56QFN - W magazynie:
3971
- Część#:
ATR0610-EK1 - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
BOARD DEMO PERFORMANCE GPS-LNA - W magazynie:
314
- Część#:
ATR0885-PFQW - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC LASER DRIVER 3CHAN 5.5V 24QFN - W magazynie:
4997
- Część#:
ATR0625P-PYQW - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC GPS BASE PROCESSOR 56-QFN - W magazynie:
4293
- Część#:
ATR0981-TRUY - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC FRONT-END UHF 500MHZ 20SSO - W magazynie:
5933
- Część#:
ATR0635-EK1 - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
KIT GPS EVAL - W magazynie:
4092

