M50-3153042
Harwin
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup M50-3153042 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup M50-3153042 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | M50-3153042 |
|---|---|
| Producent | Harwin |
| Opis | CONN RCPT 1.27MM SMD AU 60POS |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 2010 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.521 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | M50-3153042 |
|---|---|
| Producent | Harwin |
| Opis | CONN RCPT 1.27MM SMD AU 60POS |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 20419 pcs |
| Arkusz danych | M50-315yyyy DrawingM50,M52 Series Spec SheetArcher Series Catalog |
| Zdjęcie produktu | M50-3153042.jpg |
| Kategoria | Złącza, łączniki |
| napięcie znamionowe | - |
| Zakończenie | Solder |
| Styl | Board to Board or Cable |
| Seria | Archer M50 |
| Rozstaw rzędów - łączenie | 0.050" (1.27mm) |
| Pitch-Mating | 0.050" (1.27mm) |
| Opakowania | Tube |
| temperatura robocza | -40°C ~ 105°C |
| Liczba rzędów | 2 |
| Ilość Pozycje Loaded | All |
| Liczba biegunów | 60 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiał Palność ocena | UL94 V-0 |
| Kojarzonych Układanie Heights | 3.2mm, 3.9mm, 4.6mm, 5.3mm, 7.2mm, 8.6mm |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Różnicowa transmisja danych | Polyamide (PA6T), Nylon 6T |
| Wysokość izolacji | 0.087" (2.20mm) |
| Kolor izolacji | Black |
| Stopień ochrony | - |
| cechy | Board Guide |
| mocowanie Rodzaj | Push-Pull |
| szczegółowy opis | 60 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold |
| Aktualna ocena | 1A |
| Contact Type | Female Socket |
| Kształt kontaktów | Square |
| Materiał styków | Phosphor Bronze |
| Długość kontaktu - post | - |
| Kontakt z grubością wykończenia - poczta | 100.0µin (2.54µm) |
| Kontakt z grubością wykończenia - krycie | Flash |
| Skontaktuj się z Finish - Post | Tin |
| Skontaktuj się z Finish - Mating | Gold |
| Typ złącza | Receptacle, Bottom or Top Entry |
| Aplikacje | General Purpose, Medical, Telecommunications |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Harwin. W magazynie dostępne są kawałki 20419 Harwin M50-3153042. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
M50-3153542 - Producenci:
Harwin - Opis:
CONN RCPT 1.27MM SMD AU 70POS - W magazynie:
4306
- Część#:
M50-3152542 - Producenci:
Harwin - Opis:
CONN RCPT 1.27MM SMD GOLD 50POS - W magazynie:
20388

