UTS250N-FTU-225A-3P-LL-UL
American Electrical, Inc.
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup UTS250N-FTU-225A-3P-LL-UL z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup UTS250N-FTU-225A-3P-LL-UL z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | UTS250N-FTU-225A-3P-LL-UL |
|---|---|
| Producent | American Electrical, Inc. |
| Opis | CIR BRK THERM 225A 600VAC/600VDC |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $186.804 | $176.426 | $155.67 | |||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | UTS250N-FTU-225A-3P-LL-UL |
|---|---|
| Producent | American Electrical, Inc. |
| Opis | CIR BRK THERM 225A 600VAC/600VDC |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 253 pcs |
| Arkusz danych | UTS250N Series Datasheet |
| Zdjęcie produktu | UTS250N-FTU-225A-3P-LL-UL.jpg |
| Kategoria | Ochrona obwodu |
| Napięcie znamionowe - DC | 600V |
| Napięcie znamionowe - AC | 600V |
| Seria | UTS250N |
| Inne nazwy | 288-1560 |
| Liczba Polaków | 3 |
| Rodzaj mocowania | Panel Mount |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Oświetlenie Napięcie (nominalna) | - |
| Oświetlenie | - |
| Aktualna ocena | 225A |
| Rodzaj Breaker | Thermal Magnetic |
| Typ urządzenia uruchamiającego | Lever |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii American Electrical, Inc. . W magazynie dostępne są kawałki 253 American Electrical, Inc. UTS250N-FTU-225A-3P-LL-UL. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
UTS1V4R7MDD1TE - Producenci:
Nichicon - Opis:
CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL - W magazynie:
367726
- Część#:
UTS6102W2S - Producenci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG HSG FMALE 4POS INLINE - W magazynie:
6168
- Część#:
UTS250N-FTU-250A-3P-LL-UL - Producenci:
American Electrical, Inc. - Opis:
CIR BRK THERM 250A 600VAC/600VDC - W magazynie:
222
- Część#:
UTS400N-FTU-350A-3P-LL-UL - Producenci:
American Electrical, Inc. - Opis:
CIR BRK THERM 350A 600VAC/600VDC - W magazynie:
135
- Część#:
UTS1V220MDD1TP - Producenci:
Nichicon - Opis:
CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL - W magazynie:
340933
- Część#:
UTS1V4R7MDD1TP - Producenci:
Nichicon - Opis:
CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL - W magazynie:
396943
- Część#:
UTS400N-FTU-300A-3P-LL-UL - Producenci:
American Electrical, Inc. - Opis:
CIR BRK THERM 300A 600VAC/600VDC - W magazynie:
124
- Część#:
UTS600N-FTU-600A-3P-LL-UL - Producenci:
American Electrical, Inc. - Opis:
CIR BRK THERM 600A 600VAC/600VDC - W magazynie:
74
- Część#:
UTS1V330MDD1TD - Producenci:
Nichicon - Opis:
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL - W magazynie:
252145
- Część#:
UTS250N-FTU-150A-3P-LL-UL - Producenci:
American Electrical, Inc. - Opis:
CIR BRK THERM 150A 600VAC/600VDC - W magazynie:
196
- Część#:
UTS600N-FTU-500A-3P-LL-UL - Producenci:
American Electrical, Inc. - Opis:
CIR BRK THERM 500A 600VAC/600VDC - W magazynie:
89
- Część#:
UTS400N-FTU-400A-3P-LL-UL - Producenci:
American Electrical, Inc. - Opis:
CIR BRK THERM 400A 600VAC/600VDC - W magazynie:
149
- Część#:
UTS6103P - Producenci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG HSG MALE 3POS INLINE - W magazynie:
6660
- Część#:
UTS1V4R7MDD - Producenci:
Nichicon - Opis:
CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL - W magazynie:
4940
- Część#:
UTS1V330MDD1TA - Producenci:
Nichicon - Opis:
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL - W magazynie:
298130
- Część#:
UTS400N-FTU-250A-3P-LL-UL - Producenci:
American Electrical, Inc. - Opis:
CIR BRK THERM 250A 600VAC/600VDC - W magazynie:
144
- Część#:
UTS1V330MDD - Producenci:
Nichicon - Opis:
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL - W magazynie:
4833
- Część#:
UTS6102W2P - Producenci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG HSNG MALE 4POS INLINE - W magazynie:
6258
- Część#:
UTS250N-FTU-175A-3P-LL-UL - Producenci:
American Electrical, Inc. - Opis:
CIR BRK THERM 175A 600VAC/600VDC - W magazynie:
237
- Część#:
UTS250N-FTU-200A-3P-LL-UL - Producenci:
American Electrical, Inc. - Opis:
CIR BRK THERM 200A 600VAC/600VDC - W magazynie:
235
