794252-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 794252-1 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 794252-1 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 794252-1 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | 12P MINI UMNL2 CAP HSG DBLROW |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 794252-1 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | 12P MINI UMNL2 CAP HSG DBLROW |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 5244 pcs |
| Arkusz danych | 794252 |
| Kategoria | Złącza, łączniki |
| Seria | Mini-Universal MATE-N-LOK II |
| Rozstaw rzędów | 0.163" (4.14mm) |
| Smoła | 0.163" (4.14mm) |
| Opakowania | Bulk |
| Liczba rzędów | 2 |
| Liczba biegunów | 12 |
| Uwaga | Contacts Not Included |
| Rodzaj mocowania | Free Hanging (In-Line) |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| cechy | - |
| mocowanie Rodzaj | Locking Ramp |
| szczegółowy opis | 12 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.163" (4.14mm) |
| Contact Type | Male or Female |
| Contact Termination | Crimp |
| Typ złącza | Receptacle |
| Kolor | Natural |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 5244 Agastat Relays / TE Connectivity 794252-1. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
79425-472HLF - Producenci:
Amphenol FCI - Opis:
HEADER BERGSTIK - W magazynie:
5150
- Część#:
79425-466HLF - Producenci:
Amphenol FCI - Opis:
HEADER BERGSTIK - W magazynie:
4086
- Część#:
794267-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
24P MINI UMNL2 PLUG HSG UL94V2 - W magazynie:
42731
- Część#:
794259-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
16P MINI UMNL2 PLUG HSG UL94V2 - W magazynie:
77916
- Część#:
79425-470HLF - Producenci:
Amphenol FCI - Opis:
HEADER BERGSTIK - W magazynie:
6037
- Część#:
79425-506H - Producenci:
Amphenol FCI - Opis:
HEADER BERGSTIK - W magazynie:
205768
- Część#:
794257-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
15P MINI UMNL2 PLUG HSG UL94V2 - W magazynie:
5816
- Część#:
794250-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN RCPT/CAP 10POS DL FREE HANG - W magazynie:
4804
- Część#:
794253-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
12P MINI UMNL2 PLUG HSG MATRIX - W magazynie:
92274
- Część#:
79425-460HLF - Producenci:
Amphenol FCI - Opis:
HEADER BERGSTIK - W magazynie:
5768
- Część#:
79425-464HLF - Producenci:
Amphenol FCI - Opis:
HEADER BERGSTIK - W magazynie:
4945
- Część#:
794258-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
15P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - W magazynie:
5258
- Część#:
79425-462HLF - Producenci:
Amphenol FCI - Opis:
HEADER BERGSTIK - W magazynie:
4510
- Część#:
794264-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
20P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - W magazynie:
40811
- Część#:
794263-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
20P MINI UMNL2 PLUG HSG UL94V2 - W magazynie:
40137
- Część#:
794269-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN INTERFACE SEAL 2POS UMNL - W magazynie:
315039
- Część#:
79425-468HLF - Producenci:
Amphenol FCI - Opis:
HEADER BERGSTIK - W magazynie:
4499
- Część#:
794260-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
16P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - W magazynie:
95576
- Część#:
79425-610H - Producenci:
Amphenol FCI - Opis:
HEADER BERGSTIK - W magazynie:
167003
- Część#:
794262-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
18P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - W magazynie:
52194

