N390-01M-8LC-AP
Tripp Lite
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup N390-01M-8LC-AP z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup N390-01M-8LC-AP z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | N390-01M-8LC-AP |
|---|---|
| Producent | Tripp Lite |
| Opis | MTP/MPO (APC) TO 8XLC SMF FIBER |
| Stan ołowiu / status RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $76.85 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | N390-01M-8LC-AP |
|---|---|
| Producent | Tripp Lite |
| Opis | MTP/MPO (APC) TO 8XLC SMF FIBER |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | 492 pcs |
| Arkusz danych | N390-01M-8LC-AP Datasheet |
| Zdjęcie produktu | N390-01M-8LC-AP.jpg |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Singlemode |
| Seria | - |
| Return Loss | - |
| oceny | - |
| temperatura robocza | -20°C ~ 60°C |
| Długość - Ogólnie | 3.3' (1.0m) |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | - |
| Rodzaj Fiber | 8.3/125 |
| cechy | Plenum Rated |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic LC Duplex (4) To MTP 8.3/125 3.3' (1.0m) |
| Color - Złącza | Blue, Green |
| Kolor - Kabel | Yellow |
| Typ kabla | Break-Out |
| Średnica kabla | - |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | MTP |
| 1-ty Connector | LC Duplex (4) |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Tripp Lite. W magazynie dostępne są kawałki 492 Tripp Lite N390-01M-8LC-AP. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
3-1906012-8 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC RED - W magazynie:
921
- Część#:
FP3STST15M5R3XA - Producenci:
Belden - Opis:
FXPC OM3 ST ST 15.5M - W magazynie:
1850
- Część#:
N390-02M-8LC-AP - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
MTP/MPO (APC) TO 8XLC SMF FIBER - W magazynie:
394
- Część#:
FM3MFA1036M - Producenci:
Belden - Opis:
FMT OM3 MPO12(F-F) A 12F 36M - W magazynie:
276
- Część#:
5-1906082-1 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
FO C/A LC YEL ST XG AQU - W magazynie:
517
- Część#:
N390-07M-12-AP - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
MTP/MPO (APC) SMF FIBER PATCH CA - W magazynie:
414
- Część#:
N390-02M-12-AP - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
MTP/MPO (APC) SMF FIBER PATCH CA - W magazynie:
491
- Część#:
N390-05M-8LC-AP - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
MTP/MPO (APC) TO 8XLC SMF FIBER - W magazynie:
452
- Część#:
DK-2533-15/3 - Producenci:
ASSMANN WSW Components - Opis:
CABLE FIBER OPTIC 15M - W magazynie:
2632
- Część#:
N390-03M-12-AP - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
MTP/MPO (APC) SMF FIBER PATCH CA - W magazynie:
428
- Część#:
N516-50M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 164' - W magazynie:
938
- Część#:
N390-05M-12-AP - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
MTP/MPO (APC) SMF FIBER PATCH CA - W magazynie:
413
- Część#:
FPSLFLF004M - Producenci:
Belden - Opis:
FXPC OS2 LB_UHD LB_UHD 4M - W magazynie:
3027
- Część#:
1907456-1 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
FO C/A LC LC SM YEL - W magazynie:
1679
- Część#:
9-2061348-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
FOSM LEAD LC/DPX ODVA - LC/DPX 9 - W magazynie:
266
- Część#:
N390-03M-8LC-AP - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
MTP/MPO (APC) TO 8XLC SMF FIBER - W magazynie:
389
- Część#:
FPSLILI002M - Producenci:
Belden - Opis:
FXPC OS2 LC_UHD LC_UHD 2M - W magazynie:
2889
- Część#:
2-1918679-5 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
FO C/A MTRJ ORN LC 62.5 ORN - W magazynie:
1039
- Część#:
3-1938074-7 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
FO C/A SC SC XG AQU - W magazynie:
890
- Część#:
N390-01M-12-AP - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
MTP/MPO (APC) SMF FIBER PATCH CA - W magazynie:
532
