N368-30M
Tripp Lite
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup N368-30M z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup N368-30M z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | N368-30M |
|---|---|
| Producent | Tripp Lite |
| Opis | DUPLEX FIBER PATCH CABLE 30M |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $19.913 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | N368-30M |
|---|---|
| Producent | Tripp Lite |
| Opis | DUPLEX FIBER PATCH CABLE 30M |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 1739 pcs |
| Arkusz danych | N368-30M Datasheet |
| Zdjęcie produktu | N368-30M.jpg |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Singlemode, Duplex |
| Seria | - |
| Return Loss | - |
| oceny | FDDI, OFNR |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 98.4' (30.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Insertion Loss | 0.20dB |
| Rodzaj Fiber | 8.3/125 |
| cechy | Riser, Zipcord |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic LC Duplex To ST (2) 8.3/125 98.4' (30.0m) |
| Color - Złącza | Blue, Yellow |
| Kolor - Kabel | Yellow |
| Typ kabla | Twin Zip |
| Średnica kabla | - |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | ST (2) |
| 1-ty Connector | LC Duplex |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Tripp Lite. W magazynie dostępne są kawałki 1739 Tripp Lite N368-30M. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
N368-20M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 66FT - W magazynie:
1914
- Część#:
N366-25M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 82FT - W magazynie:
1761
- Część#:
N368-07M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 23FT - W magazynie:
2437
- Część#:
N368-01M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 3FT - W magazynie:
6036
- Część#:
N366-30M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC-SC DUPLX 30M - W magazynie:
2211
- Część#:
N366-07M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC-SC DUPLX 7M - W magazynie:
4615
- Część#:
N366-15M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 50FT - W magazynie:
3567
- Część#:
N368-50M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC-ST (2) 50M - W magazynie:
1742
- Część#:
N368-10M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 33FT - W magazynie:
4594
- Część#:
N366-03M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 10FT - W magazynie:
6157
- Część#:
N368-05M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 16FT - W magazynie:
5416
- Część#:
N366-10M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 33' - W magazynie:
3346
- Część#:
N368-03M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 10FT - W magazynie:
5668
- Część#:
N368-15M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 50FT - W magazynie:
2583
- Część#:
N366-05M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 16' - W magazynie:
4913
- Część#:
N366-50M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC-SC DUPLX 50M - W magazynie:
1737
- Część#:
N368-25M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC-ST (2) 25M - W magazynie:
2508
- Część#:
N366-20M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC-SC DUPLX 20M - W magazynie:
3173
- Część#:
N368-02M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 6' - W magazynie:
5253
- Część#:
N366-03M-AP - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 10FT - W magazynie:
1696
