N366-15M
Tripp Lite
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup N366-15M z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup N366-15M z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | N366-15M |
|---|---|
| Producent | Tripp Lite |
| Opis | DUPLEX FIBER PATCH CABLE 50FT |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $13.254 | $11.965 | $11.463 | |||
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
| $10.747 | $10.389 | $9.815 | |||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | N366-15M |
|---|---|
| Producent | Tripp Lite |
| Opis | DUPLEX FIBER PATCH CABLE 50FT |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 3567 pcs |
| Arkusz danych | N366-15M Datasheet |
| Zdjęcie produktu | N366-15M.jpg |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Singlemode, Duplex |
| Seria | - |
| Return Loss | - |
| oceny | FDDI, OFNR |
| Inne nazwy | N366-15M-ND TL2123 |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 49.2' (15.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Insertion Loss | 0.20dB |
| Rodzaj Fiber | 8.3/125 |
| cechy | Riser, Zipcord |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic LC Duplex To SC Duplex 8.3/125 49.2' (15.0m) |
| Color - Złącza | Blue |
| Kolor - Kabel | Yellow |
| Typ kabla | Twin Zip |
| Średnica kabla | - |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | SC Duplex |
| 1-ty Connector | LC Duplex |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Tripp Lite. W magazynie dostępne są kawałki 3567 Tripp Lite N366-15M. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
N366-10M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 33' - W magazynie:
3346
- Część#:
N366-30M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC-SC DUPLX 30M - W magazynie:
2211
- Część#:
N366-01M-AP - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 3FT - W magazynie:
2373
- Część#:
N366-03M-AP - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 10FT - W magazynie:
1696
- Część#:
N368-07M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 23FT - W magazynie:
2437
- Część#:
N366-20M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC-SC DUPLX 20M - W magazynie:
3173
- Część#:
N366-01M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 1M - W magazynie:
7826
- Część#:
N368-01M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 3FT - W magazynie:
6036
- Część#:
N366-02M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 6' - W magazynie:
7470
- Część#:
N366-50M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC-SC DUPLX 50M - W magazynie:
1737
- Część#:
N366-05M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 16' - W magazynie:
4913
- Część#:
N366-25M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 82FT - W magazynie:
1761
- Część#:
N368-05M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 16FT - W magazynie:
5416
- Część#:
N366-07M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC-SC DUPLX 7M - W magazynie:
4615
- Część#:
N366-03M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 10FT - W magazynie:
6157
- Część#:
N366-02M-AP - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 6FT - W magazynie:
2269
- Część#:
N368-10M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 33FT - W magazynie:
4594
- Część#:
N3627-L302RB - Producenci:
3M - Opis:
CONN HEADER 48POS R/A .100 GOLD - W magazynie:
3229
- Część#:
N368-03M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 10FT - W magazynie:
5668
- Część#:
N368-02M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 6' - W magazynie:
5253
