N356-01M
Tripp Lite
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup N356-01M z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup N356-01M z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | N356-01M |
|---|---|
| Producent | Tripp Lite |
| Opis | CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 1M |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $7.169 | $6.472 | $6.201 | $5.813 | ||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
| $5.619 | $5.309 | $5.154 | |||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | N356-01M |
|---|---|
| Producent | Tripp Lite |
| Opis | CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 1M |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 6666 pcs |
| Arkusz danych | N356-01M Datasheet |
| Zdjęcie produktu | N356-01M.jpg |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Singlemode, Duplex |
| Seria | - |
| Return Loss | - |
| oceny | FDDI, OFNR |
| Inne nazwy | N356-01M-ND TL1515 |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 3.3' (1.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Insertion Loss | 0.20dB |
| Rodzaj Fiber | 8.3/125 |
| cechy | Riser, Zipcord |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic SC Duplex To SC Duplex 8.3/125 3.3' (1.0m) |
| Color - Złącza | Blue |
| Kolor - Kabel | Yellow |
| Typ kabla | Twin Zip |
| Średnica kabla | - |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | SC Duplex |
| 1-ty Connector | SC Duplex |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Tripp Lite. W magazynie dostępne są kawałki 6666 Tripp Lite N356-01M. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
N356-10M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 33FT - W magazynie:
3616
- Część#:
N352-03M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 10FT - W magazynie:
3676
- Część#:
N354-05M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 5M - W magazynie:
3204
- Część#:
N354-03M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 10' - W magazynie:
3566
- Część#:
N356-15M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 50FT - W magazynie:
3211
- Część#:
N356-02M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 6' - W magazynie:
5679
- Część#:
N354-15M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 15M - W magazynie:
2578
- Część#:
N354-02M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 6' - W magazynie:
3889
- Część#:
N352-15M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 50FT - W magazynie:
3026
- Część#:
N354-01M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 3' - W magazynie:
4609
- Część#:
N354-09M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 9M - W magazynie:
2336
- Część#:
N352-05M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 16FT - W magazynie:
2993
- Część#:
N356-06M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 20FT - W magazynie:
4326
- Część#:
N352-02M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 6' - W magazynie:
4237
- Część#:
N356-05M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 16FT - W magazynie:
6529
- Część#:
N352-09M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 30FT - W magazynie:
4178
- Część#:
N356-03M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 10' - W magazynie:
6900
