N312-03M
Tripp Lite
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup N312-03M z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup N312-03M z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | N312-03M |
|---|---|
| Producent | Tripp Lite |
| Opis | CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 10' |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | N312-03M |
|---|---|
| Producent | Tripp Lite |
| Opis | CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 10' |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 5312 pcs |
| Arkusz danych | N312-03M Datasheet |
| Zdjęcie produktu | N312-03M.jpg |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Duplex |
| Seria | - |
| Return Loss | - |
| oceny | FDDI, OFNR |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 10.0' (3.1m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Insertion Loss | 0.20dB |
| Rodzaj Fiber | 62.5/125 |
| cechy | Riser, Zipcord |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic MT-RJ To MT-RJ 62.5/125 10.0' (3.1m) |
| Color - Złącza | Black |
| Kolor - Kabel | Orange |
| Typ kabla | Twin Zip |
| Średnica kabla | - |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | MT-RJ |
| 1-ty Connector | MT-RJ |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Tripp Lite. W magazynie dostępne są kawałki 5312 Tripp Lite N312-03M. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
N316-04M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 13FT - W magazynie:
5383
- Część#:
N316-06M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE20FT - W magazynie:
4601
- Część#:
N310-010 - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 10' - W magazynie:
4641
- Część#:
N316-01M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 3' - W magazynie:
10121
- Część#:
N310-30M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 30M - W magazynie:
2555
- Część#:
N314-01M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 3' - W magazynie:
3824
- Część#:
N314-15M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 50FT - W magazynie:
2529
- Część#:
N310-05M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 16' - W magazynie:
4812
- Część#:
N314-05M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 16FT - W magazynie:
3075
- Część#:
N310-08M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 26FT - W magazynie:
4753
- Część#:
N314-02M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 2M - W magazynie:
4016
- Część#:
N312-01M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 3' - W magazynie:
4422
- Część#:
N316-05M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 16FT - W magazynie:
4492
- Część#:
N310-003 - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 3' - W magazynie:
4391
- Część#:
N310-11M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 11M - W magazynie:
4303
- Część#:
N316-02M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 2M - W magazynie:
9514
- Część#:
N312-02M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 2M - W magazynie:
4666
- Część#:
N310-006 - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 6' - W magazynie:
4770
- Część#:
N314-03M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 10' - W magazynie:
3548
- Część#:
N316-03M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 10' - W magazynie:
9054
