N304-010
Tripp Lite
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup N304-010 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup N304-010 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | N304-010 |
|---|---|
| Producent | Tripp Lite |
| Opis | CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 10' |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $6.719 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | N304-010 |
|---|---|
| Producent | Tripp Lite |
| Opis | CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 10' |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 5686 pcs |
| Arkusz danych | N304-010 |
| Zdjęcie produktu | N304-010.jpg |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Duplex |
| Seria | - |
| Return Loss | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| oceny | FDDI, OFNR |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta | N304-010 |
| Długość - Ogólnie | 62.5/125 |
| Jacket (izolacji) Materiał | 0.20dB |
| Insertion Loss | Black, Orange |
| Płeć | Twin Zip |
| Rodzaj Fiber | - |
| cechy | Riser, Zipcord |
| Rozszerzony opis | Cable Fiber Optic SC Duplex To ST (2) 62.5/125 10.0' (3.1m) |
| Opis | CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 10' |
| Contact Termination | - |
| Color - Złącza | Orange |
| Kolor - Kabel | - |
| kanały | ST (2) |
| Promień gięcia | 10.0' (3.1m) |
| 2-ty Connector | SC Duplex |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Tripp Lite. W magazynie dostępne są kawałki 5686 Tripp Lite N304-010. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
N304-008 - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 2.4M - W magazynie:
4453
- Część#:
N304-30M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 100FT - W magazynie:
1925
- Część#:
N3030 RFI 2 - Producenci:
APM Hexseal - Opis:
PUSHBUTTON FULL BOOT GRAY - W magazynie:
13618
- Część#:
N304-05M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 16' - W magazynie:
4651
- Część#:
N3030 2 - Producenci:
APM Hexseal - Opis:
PUSHBUTTON FULL BOOT GRAY - W magazynie:
50986
- Część#:
N3030 45 - Producenci:
APM Hexseal - Opis:
PUSHBUTTON FULL BOOT GREEN - W magazynie:
42088
- Część#:
N304-003 - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 3' - W magazynie:
6370
- Część#:
N304-004 - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 1.2M - W magazynie:
4737
- Część#:
N306-001 - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 1' - W magazynie:
6135
- Część#:
N304-06M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 20' - W magazynie:
3883
- Część#:
N304-23M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 23M - W magazynie:
4306
- Część#:
N306-006 - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 6' - W magazynie:
5415
- Część#:
N306-003 - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 3' - W magazynie:
6656
- Część#:
N304-006 - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 6' - W magazynie:
6086
- Część#:
N304-11M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 35FT - W magazynie:
4032
- Część#:
N3030 44 - Producenci:
APM Hexseal - Opis:
PUSHBUTTON FULL BOOT RED - W magazynie:
45533
- Część#:
N304-10M - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 33FT - W magazynie:
3432
- Część#:
N3030B 4 - Producenci:
APM Hexseal - Opis:
PUSHBUTTON HALF BOOT CLEAR - W magazynie:
27780
- Część#:
N3030 65 - Producenci:
APM Hexseal - Opis:
PUSHBUTTON FULL BOOT YELLOW - W magazynie:
41265
- Część#:
N304-025 - Producenci:
Tripp Lite - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 25' - W magazynie:
3874
