PQ2L3152MSPQ
Sharp Microelectronics
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup PQ2L3152MSPQ z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup PQ2L3152MSPQ z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | PQ2L3152MSPQ |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | IC REG LINEAR 1.5V/3.3V SOT89 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.306 | $0.269 | $0.238 | |||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
| $0.207 | $0.18 | $0.154 | |||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | PQ2L3152MSPQ |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | IC REG LINEAR 1.5V/3.3V SOT89 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 135864 pcs |
| Arkusz danych | PQ2Lzzz2MSPQ Series |
| Zdjęcie produktu | PQ2L3152MSPQ.jpg |
| Kategoria | Układy scalone |
| Spadek napięcia (Max) | 1V @ 200mA, 1V @ 200mA |
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) | 1.5V, 3.3V |
| Napięcie - Wyjście (Max) | - |
| Napięcie - wejściowa (maks) | 9V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | SOT-89 |
| Seria | - |
| Funkcje ochronne | Over Current, Over Temperature |
| Opakowania | Original-Reel® |
| Package / Case | TO-243AA |
| PSRR | 60dB (400kHz) |
| Typ wyjścia | Fixed |
| Konfiguracja wyjściowa | Positive |
| Inne nazwy | 425-2644-6 |
| temperatura robocza | -30°C ~ 80°C |
| Ilość Regulatorów | 2 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| szczegółowy opis | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 3.3V, 1.5V 250mA, 250mA SOT-89 |
| Current - Spoczynkowy (Iq) | 400µA |
| Obecny - Wyjście | 250mA, 250mA |
| Funkcje sterowania | - |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Sharp Microelectronics. W magazynie dostępne są kawałki 135864 Sharp Microelectronics PQ2L3152MSPQ. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
PQ2617BHA-6R8K - Producenci:
Bourns, Inc. - Opis:
FIXED IND 6.8UH 28A 2.5MOHM SMD - W magazynie:
48165
- Część#:
PQ2CF1J0000H - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG BST FLYBCK ADJ 2.5A TO220 - W magazynie:
5567
- Część#:
PQ2FADS-ZU - Producenci:
NXP Semiconductors / Freescale - Opis:
PQ2 FAMILY ADS-480-TBGA - W magazynie:
5302
- Część#:
PQ2614BLA-2R2K - Producenci:
Bourns, Inc. - Opis:
FIXED IND 2.2UH 30A 1.6MOHM SMD - W magazynie:
49256
- Część#:
PQ2614BLA-330K - Producenci:
Bourns, Inc. - Opis:
FIXED IND 33UH 30A 1.6MOHM SMD - W magazynie:
48947
- Część#:
PQ2617BHA-3R3K - Producenci:
Bourns, Inc. - Opis:
FIXED IND 3.3UH 28A 2.5MOHM SMD - W magazynie:
43723
- Część#:
PQ2L2182MSPQ - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V/2.5V SOT89 - W magazynie:
5863
- Część#:
PQ2617BHA-4R7K - Producenci:
Bourns, Inc. - Opis:
FIXED IND 4.7UH 28A 2.5MOHM SMD - W magazynie:
41084
- Część#:
PQ2L3252MSPQ - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 2.5V/3.3V SOT89 - W magazynie:
4971
- Część#:
PQ2L3182MSPQ - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V/3.3V SOT89 - W magazynie:
5216
- Część#:
PQ2617BHA-100K - Producenci:
Bourns, Inc. - Opis:
FIXED IND 10UH 28A 2.5MOHM SMD - W magazynie:
45115
- Część#:
PQ2614BLA-220K - Producenci:
Bourns, Inc. - Opis:
FIXED IND 22UH 30A 1.6MOHM SMD - W magazynie:
58427
- Część#:
PQ2CF1 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG BST FLYBCK ADJ 2.5A TO220 - W magazynie:
5799
- Część#:
PQ2FADS-VR - Producenci:
NXP Semiconductors / Freescale - Opis:
BOARD DEV SYSTEM MPC82XX - W magazynie:
5418
- Część#:
PQ2617BHA-330K - Producenci:
Bourns, Inc. - Opis:
FIXED IND 33UH 28A 2.5MOHM SMD - W magazynie:
44416
- Część#:
PQ2614BLA-4R7K - Producenci:
Bourns, Inc. - Opis:
FIXED IND 4.7UH 30A 1.6MOHM SMD - W magazynie:
52727
- Część#:
PQ2617BHA-150K - Producenci:
Bourns, Inc. - Opis:
FIXED IND 15UH 28A 2.5MOHM SMD - W magazynie:
51022
- Część#:
PQ2617BHA-220K - Producenci:
Bourns, Inc. - Opis:
FIXED IND 22UH 28A 2.5MOHM SMD - W magazynie:
45213
- Część#:
PQ2614BLA-6R8K - Producenci:
Bourns, Inc. - Opis:
FIXED IND 6.8UH 30A 1.6MOHM SMD - W magazynie:
49659
- Część#:
PQ2614BLA-3R3K - Producenci:
Bourns, Inc. - Opis:
FIXED IND 3.3UH 30A 1.6MOHM SMD - W magazynie:
47763
