IME08-04NPSZC0S
SICK
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup IME08-04NPSZC0S z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup IME08-04NPSZC0S z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | IME08-04NPSZC0S |
|---|---|
| Producent | SICK |
| Opis | SEN PROX PNP NO 4MM M12 |
| Stan ołowiu / status RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $19.789 | $18.80 | $17.315 | |||
| 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs | |||
| $15.336 | $14.842 | $14.347 | |||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | IME08-04NPSZC0S |
|---|---|
| Producent | SICK |
| Opis | SEN PROX PNP NO 4MM M12 |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | 2512 pcs |
| Arkusz danych | IME08-04NPSZC0S Datasheet |
| Zdjęcie produktu | IME08-04NPSZC0S.jpg |
| Kategoria | Czujniki, Przetworniki |
| Napięcie - Dostawa | 10 V ~ 30 V |
| Termination Style | Connector |
| Zastawianie | Unshielded |
| Seria | - |
| Typ czujnika | Inductive |
| Zasięg | 0.157" (4mm) |
| Pasmo przenoszenia | 4kHz |
| Package / Case | Cylinder, Threaded - M12 |
| Typ wyjścia | PNP-NO, 3-Wire |
| Inne nazwy | 1882-1219 |
| temperatura robocza | -25°C ~ 75°C |
| Materiał - Ciało | Nickel-Plated Brass |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Wskaźnik | LED |
| szczegółowy opis | Inductive Proximity Sensor 0.157" (4mm) IP67 Cylinder, Threaded - M12 |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii SICK. W magazynie dostępne są kawałki 2512 SICK IME08-04NPSZC0S. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
IME08-1B5NSZT0S - Producenci:
SICK - Opis:
SEN PROX NPN NO 1.5MM M8 - W magazynie:
2861
- Część#:
IME08-04NPOZT0K - Producenci:
SICK - Opis:
SEN PROX SHRT UNSHLD PNP NC M8 - W magazynie:
1499
- Część#:
IME08-04NPSZW2K - Producenci:
SICK - Opis:
SEN PROX SHRT UNSHLD PNP NO CB - W magazynie:
1818
- Część#:
IME08-1B5NOZT0K - Producenci:
SICK - Opis:
SEN PROX SHRT SHIELD NPN NC M8 - W magazynie:
1603
- Część#:
IME08-1B5NOZW2K - Producenci:
SICK - Opis:
SEN PROX SHRT SHLD NPN NC 2M CB - W magazynie:
1724
- Część#:
IME08-04NPSZW2S - Producenci:
SICK - Opis:
SEN PROX UNSHLD PNP NO 2M CBL - W magazynie:
1578
- Część#:
IME08-04NNSZW2K - Producenci:
SICK - Opis:
SEN PROX SHRT UNSHLD NPN NO CB - W magazynie:
1691
- Część#:
IME08-04NPSZT0S - Producenci:
SICK - Opis:
SEN PROX PNP NO 4MM M8 - W magazynie:
2651
- Część#:
IME08-04NNSZW2S - Producenci:
SICK - Opis:
SEN PROX UNSHLD NPN NO 2M CBL - W magazynie:
1983
- Część#:
IME08-04NPOZW2S - Producenci:
SICK - Opis:
SEN PROX UNSHLD PNP NC 2M CBL - W magazynie:
1833
- Część#:
IME08-1B5NSZT0K - Producenci:
SICK - Opis:
SEN PROX SHRT SHIELD NPN NO M8 - W magazynie:
1637
- Część#:
IME08-04NPOZT0S - Producenci:
SICK - Opis:
SEN PROX UNSHIELDED PNP NC M8 - W magazynie:
1910
- Część#:
IME08-04NPSZT0K - Producenci:
SICK - Opis:
SEN PROX PNP NO 4MM M8 - W magazynie:
2699
- Część#:
IME08-04NPOZW2K - Producenci:
SICK - Opis:
SEN PROX SHRT UNSHLD PNP NC CB - W magazynie:
1650
- Część#:
IME08-1B5NOZT0S - Producenci:
SICK - Opis:
SEN PROX SHIELD NPN NC M8 - W magazynie:
1977
- Część#:
IME08-04NNSZT0S - Producenci:
SICK - Opis:
SEN PROX UNSHIELDED NPN NO M8 - W magazynie:
1689
- Część#:
IME08-04NNSZT0K - Producenci:
SICK - Opis:
SEN PROX SHRT UNSHLD NPN NO M8 - W magazynie:
1812
- Część#:
IME08-1B5NOZW2S - Producenci:
SICK - Opis:
SEN PROX SHIELD NPN NC 2M CBL - W magazynie:
1564
- Część#:
IME08-04NPOZW6K - Producenci:
SICK - Opis:
PNP 10MCBLLE NC - W magazynie:
1325
- Część#:
IME08-04NPOZC0S - Producenci:
SICK - Opis:
PNP NC M12 NON-FLUSH - W magazynie:
1803
