QAM-TX2-433
RF Solutions
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup QAM-TX2-433 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup QAM-TX2-433 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | QAM-TX2-433 |
|---|---|
| Producent | RF Solutions |
| Opis | MODULE AM TRANSMITTER |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $2.261 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | QAM-TX2-433 |
|---|---|
| Producent | RF Solutions |
| Opis | MODULE AM TRANSMITTER |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 16883 pcs |
| Arkusz danych | QAM-TX2 Datasheet |
| Zdjęcie produktu | QAM-TX2-433.jpg |
| Kategoria | RF / IF i RFID |
| Pamięć zapisu | - |
| Napięcie - Wyjście | - |
| Oprogramowanie | - |
| Kondycjonowanie sygnałów | - |
| Shell Style | 1.5 V ~ 15 V |
| Seria | - |
| Stan RoHS | Bulk |
| Ripple Current - niska częstotliwość | General Purpose |
| Polaryzacja | 4-SMD Module |
| Inne nazwy | QAM-TX2-433RED |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta | QAM-TX2-433 |
| Zakres wejściowy | Solder Pad |
| Częstotliwość - Dolna | Castellation |
| Częstotliwość | 433MHz |
| cechy | - |
| Rozszerzony opis | RF Transmitter ASK 433MHz Castellation Antenna 4-SMD Module |
| Opis | MODULE AM TRANSMITTER |
| Coil Type | ASK |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii RF Solutions. W magazynie dostępne są kawałki 16883 RF Solutions QAM-TX2-433. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
QAM-RX10-433 - Producenci:
RF Solutions - Opis:
AM SUPER HETERODYNE RECEIVER 3-5 - W magazynie:
30441
- Część#:
SX1243IULTRT - Producenci:
Semtech - Opis:
IC 310-928MHZ TRANSMITTER 8-DFN - W magazynie:
116892
- Część#:
QAM-RX1-433 - Producenci:
RF Solutions - Opis:
MOD RCVR AM SUPER HETERDYNE SMT - W magazynie:
4681
- Część#:
QAM-TX1-433 - Producenci:
RF Solutions - Opis:
TRANSMITTER MOD AM 433MHZ 5V - W magazynie:
17120
- Część#:
SI4012-C1001GTR - Producenci:
Energy Micro (Silicon Labs) - Opis:
TRANSMITTER RF 27-960MHZ 10-MSOP - W magazynie:
69845
- Część#:
QAM-TX2-433 - Producenci:
RF Solutions - Opis:
IC RF TRANSMITTER 433MHZ 4SMD - W magazynie:
23501
- Część#:
MAX1479ATE+ - Producenci:
Maxim Integrated - Opis:
IC TRANSMITTER ASK/FSK 16-TQFN - W magazynie:
74227
- Część#:
QAM-RX4-433 - Producenci:
RF Solutions - Opis:
RECEIVER HETRODYNE AM SUPER - W magazynie:
5679
- Część#:
BH1425GWL-E2 - Producenci:
LAPIS Semiconductor - Opis:
IC WIRELESS AUDIO LINK UCSP5OL3 - W magazynie:
10940
- Część#:
FMRTFQ1-315 - Producenci:
RF Solutions - Opis:
TRANSMITTER FM HYBRID 315MHZ - W magazynie:
5322
- Część#:
QAM-RX2-433 - Producenci:
RF Solutions - Opis:
RECEIVER REGEN AM SUPER 433MHZ - W magazynie:
5496
- Część#:
ATA5756-6DPY 71 - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC XMITTER UHF 315MHZ 10TSSOP - W magazynie:
5179
- Część#:
CC1070RSQR - Producenci:
N/A - Opis:
IC RF TX FOR NARROWBAND 20-QFN - W magazynie:
32701
- Część#:
ATA8402C-6AQY-66 - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC TX UHF ASK/FSK 433MHZ 8TSSOP - W magazynie:
82938
- Część#:
QAM-TX3-433 - Producenci:
RF Solutions - Opis:
TRANSMITTER MOD AM 433MHZ 12V - W magazynie:
16096
- Część#:
QAM-RX5-433 - Producenci:
RF Solutions - Opis:
MOD RCVR AM SUPER HETERDYNE SIL - W magazynie:
5050
- Część#:
MAX2363ETM+ - Producenci:
Maxim Integrated - Opis:
IC TRANSMITTER QUAD 48TQFN - W magazynie:
5475
- Część#:
QAM-RX3-433 - Producenci:
RF Solutions - Opis:
MOD RCVR AM SUPER HETERDYNE - W magazynie:
4086
