1409792
Phoenix Contact
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 1409792 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 1409792 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 1409792 |
|---|---|
| Producent | Phoenix Contact |
| Opis | ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $17.653 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 1409792 |
|---|---|
| Producent | Phoenix Contact |
| Opis | ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 2079 pcs |
| Arkusz danych | 1409792 Datasheet |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Duplex, OM4 |
| Seria | - |
| Return Loss | 35dB |
| oceny | - |
| Inne nazwy | FOC-SC:A-LC:A-GZ03/1 |
| temperatura robocza | -10°C ~ 60°C |
| Długość - Ogólnie | 3.3' (1.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.30dB |
| Rodzaj Fiber | 50/125 |
| cechy | IP20 |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic LC Duplex To SC Duplex 50/125 3.3' (1.0m) |
| Color - Złącza | Beige, Black, Violet |
| Kolor - Kabel | Violet |
| Typ kabla | Twin Zip |
| Średnica kabla | - |
| Promień gięcia | 15mm |
| 2-ty Connector | SC Duplex |
| 1-ty Connector | LC Duplex |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Phoenix Contact. W magazynie dostępne są kawałki 2079 Phoenix Contact 1409792. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
1409810 - Producenci:
Phoenix Contact - Opis:
FOC-SC:A-SJ:A-GZ01/1 - W magazynie:
1416
- Część#:
1409789 - Producenci:
Phoenix Contact - Opis:
FOC-LC:A-LC:A-GZ03/1 - W magazynie:
1950
- Część#:
1409724 - Producenci:
Phoenix Contact - Opis:
VALVE CONNECTORS 3-POSITION PLUG - W magazynie:
3426
- Część#:
1409736 - Producenci:
Phoenix Contact - Opis:
HC-KIT-B16-R03 - W magazynie:
1334
- Część#:
1409801 - Producenci:
Phoenix Contact - Opis:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - W magazynie:
2332
- Część#:
1409787 - Producenci:
Phoenix Contact - Opis:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - W magazynie:
2162
- Część#:
1409793 - Producenci:
Phoenix Contact - Opis:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - W magazynie:
2075
- Część#:
1409790 - Producenci:
Phoenix Contact - Opis:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - W magazynie:
2036
- Część#:
1409752 - Producenci:
Phoenix Contact - Opis:
HC-KIT-B24-R02 - W magazynie:
883
- Część#:
1409794 - Producenci:
Phoenix Contact - Opis:
HC-B 6-TMS-EEE-PR-DI - W magazynie:
30778
- Część#:
1409723 - Producenci:
Phoenix Contact - Opis:
HC-KIT-B16-R02 - W magazynie:
899
- Część#:
1409811 - Producenci:
Phoenix Contact - Opis:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - W magazynie:
1993
- Część#:
1409804 - Producenci:
Phoenix Contact - Opis:
HC-B 10-TMS-EEE-PR-DI - W magazynie:
24459
- Część#:
1409799 - Producenci:
Phoenix Contact - Opis:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - W magazynie:
1967
- Część#:
1409788 - Producenci:
Phoenix Contact - Opis:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - W magazynie:
1752
- Część#:
1409749 - Producenci:
Phoenix Contact - Opis:
HC-KIT-B24-R01 - W magazynie:
828
- Część#:
1409796 - Producenci:
Phoenix Contact - Opis:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - W magazynie:
1817
- Część#:
1409798 - Producenci:
Phoenix Contact - Opis:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - W magazynie:
2047
- Część#:
1409797 - Producenci:
Phoenix Contact - Opis:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - W magazynie:
1932
- Część#:
1409791 - Producenci:
Phoenix Contact - Opis:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - W magazynie:
2201

