1400622
Phoenix Contact
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 1400622 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 1400622 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 1400622 |
|---|---|
| Producent | Phoenix Contact |
| Opis | ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $20.694 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 1400622 |
|---|---|
| Producent | Phoenix Contact |
| Opis | ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 1902 pcs |
| Arkusz danych | 1400622 Datasheet |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, OM4 |
| Seria | - |
| Return Loss | 35dB |
| oceny | - |
| Inne nazwy | FOC-LC:A-LC:A-GZ03/2 |
| temperatura robocza | -10°C ~ 60°C |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| Długość - Ogólnie | 6.6' (2.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.30dB |
| Rodzaj Fiber | 50/125 |
| cechy | IP20 |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic LC To LC 50/125 6.6' (2.0m) |
| Color - Złącza | Black, Violet |
| Kolor - Kabel | Violet |
| Typ kabla | Twin Zip |
| Średnica kabla | - |
| Promień gięcia | 15mm |
| 2-ty Connector | LC |
| 1-ty Connector | LC |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Phoenix Contact. W magazynie dostępne są kawałki 1902 Phoenix Contact 1400622. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
1400683 - Producenci:
Phoenix Contact - Opis:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - W magazynie:
1759
- Część#:
1400681 - Producenci:
Phoenix Contact - Opis:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - W magazynie:
1920
- Część#:
1400604 - Producenci:
Phoenix Contact - Opis:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - W magazynie:
1927
- Część#:
1400621 - Producenci:
Phoenix Contact - Opis:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - W magazynie:
1729
- Część#:
1400607 - Producenci:
Phoenix Contact - Opis:
SENSOR CABLE 5M - W magazynie:
3429
- Część#:
1400639 - Producenci:
Phoenix Contact - Opis:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - W magazynie:
1690
- Część#:
1400673 - Producenci:
Phoenix Contact - Opis:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - W magazynie:
1862
- Część#:
1400609 - Producenci:
Phoenix Contact - Opis:
SENSOR CABLE 3M - W magazynie:
5990
- Część#:
1400620 - Producenci:
Phoenix Contact - Opis:
CBL 3POS M12 PLG-VALVE PLUG 1M - W magazynie:
3722
- Część#:
1400592 - Producenci:
Phoenix Contact - Opis:
CBL 3POS M12 PLUG-VALVE PLUG 5M - W magazynie:
1886
- Część#:
1400684 - Producenci:
Phoenix Contact - Opis:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - W magazynie:
1851
- Część#:
1400682 - Producenci:
Phoenix Contact - Opis:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - W magazynie:
1757
- Część#:
1400637 - Producenci:
Phoenix Contact - Opis:
SAC-3P-M12MS/15 0-PUR/A-1L-Z - W magazynie:
1524
- Część#:
1400605 - Producenci:
Phoenix Contact - Opis:
SENSOR CABLE 10M - W magazynie:
3495
- Część#:
1400610 - Producenci:
Phoenix Contact - Opis:
SENSOR CABLE 10M - W magazynie:
3812

