F6S2-2M1Y
Panduit
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup F6S2-2M1Y z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup F6S2-2M1Y z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | F6S2-2M1Y |
|---|---|
| Producent | Panduit |
| Opis | CABLE ASSEMB FIBER OPTIC SIMPLEX |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $9.568 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | F6S2-2M1Y |
|---|---|
| Producent | Panduit |
| Opis | CABLE ASSEMB FIBER OPTIC SIMPLEX |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 3545 pcs |
| Arkusz danych | F5/6/9S2-2MxY |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Simplex |
| Seria | - |
| Return Loss | 20dB |
| oceny | OFNR |
| Inne nazwy | 7498304307 809416-001 Q2721766 |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| Długość - Ogólnie | 3.3' (1.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.30dB |
| Rodzaj Fiber | 62.5/125 |
| cechy | Riser |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic ST To ST 62.5/125 3.3' (1.0m) |
| Color - Złącza | Black, Red |
| Kolor - Kabel | Orange |
| Typ kabla | Buffered Fiber |
| Średnica kabla | 0.12" (3.0mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | ST |
| 1-ty Connector | ST |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Panduit. W magazynie dostępne są kawałki 3545 Panduit F6S2-2M1Y. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
FM4MFA1058M - Producenci:
Belden - Opis:
FMT OM4 MPO12(F-F) A 12F 58M - W magazynie:
127
- Część#:
FPD01SBS200 - Producenci:
Carlo Gavazzi - Opis:
FIBRE PL STD 0.5MM DR 200CM - W magazynie:
629
- Część#:
FP3LD4F001M - Producenci:
Belden - Opis:
FXPC OM3 4_LC_DX MPO12_F 1M - W magazynie:
375
- Część#:
FM4MMB2074MPUDA - Producenci:
Belden - Opis:
FMT OM4 MPO12(M-M) B 24F 74M - W magazynie:
72
- Część#:
1-6435028-9 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
C/A 50/125 12FIB PLE MPO - W magazynie:
96
- Część#:
FM3MMC2006M - Producenci:
Belden - Opis:
FMT OM3 MPO12(M-M) C 24F 6M - W magazynie:
215
- Część#:
FPSLDLD077MR2XY - Producenci:
Belden - Opis:
FXPC OS2 LC_DX LC_DX 77M - W magazynie:
651
- Część#:
FPSSDST011M - Producenci:
Belden - Opis:
FXPC OS2 SC_DX ST 11M - W magazynie:
2093
- Część#:
ECAM-FCA-A-D-E-06-1000 - Producenci:
3M - Opis:
CAB ASSEMBLY 6 SCAPC&LCUPC 1000' - W magazynie:
88
- Część#:
1-1985340-1 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
CA 62.5 OFNP MPO-MTRJ SEC - W magazynie:
111
- Część#:
FM3MFA3015M - Producenci:
Belden - Opis:
FMT OM3 MPO12(F-F) A 36F 15M - W magazynie:
142
- Część#:
FP1SDSD006M - Producenci:
Belden - Opis:
FXPC OM1 SC_DX SC_DX 6M - W magazynie:
2709
- Część#:
4-1906071-2 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
FO C/A LC BLU SC XG AQU - W magazynie:
621
- Część#:
3-6278199-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,50,MTRJ-ST - W magazynie:
1448
- Część#:
33571110105001 - Producenci:
HARTING - Opis:
CABLE ASSEMBLY FO HYBRID LC DUPL - W magazynie:
545
- Część#:
FPSLILI014M - Producenci:
Belden - Opis:
FXPC OS2 LC_UHD LC_UHD 14M - W magazynie:
1929
- Część#:
2-1918673-9 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
FO C/A LC MTRJ GRN 62.5 ORN - W magazynie:
990
- Część#:
FP3LDSD043MR2XA - Producenci:
Belden - Opis:
FXPC OM3 LC_DX SC_DX 43M - W magazynie:
1195



