EE-SPY302
Omron Automation & Safety
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup EE-SPY302 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup EE-SPY302 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | EE-SPY302 |
|---|---|
| Producent | Omron Automation & Safety |
| Opis | SENSOR OPTO REFL 5MM THRU PCB |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $20.389 | $19.37 | $17.84 | |||
| 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs | |||
| $15.801 | $15.292 | $14.782 | |||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | EE-SPY302 |
|---|---|
| Producent | Omron Automation & Safety |
| Opis | SENSOR OPTO REFL 5MM THRU PCB |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 2552 pcs |
| Arkusz danych | EE-SPY301-02/401-02 |
| Zdjęcie produktu | EE-SPY302.jpg |
| Kategoria | Czujniki, Przetworniki |
| Napięcie - Dostawa | 5 V ~ 24 V |
| Seria | - |
| Obiekt wykrywany | White Paper |
| Metoda pomiaru | Reflective, Diffuse |
| Sensing Light | Infrared |
| Zasięg | 0.197" (5mm) |
| Opakowania | Bulk |
| Package / Case | PCB Mount |
| Konfiguracja wyjściowa | NPN - Open Collector/Dark-ON |
| Inne nazwy | EE-SPY302-ND EESPY302 OR1045 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| cechy | Supports Connection With PLCs |
| szczegółowy opis | Reflective, Diffuse Optical Sensor 0.197" (5mm) White Paper PCB Mount |
| Obecny - Dostawa | 15mA |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Omron Automation & Safety. W magazynie dostępne są kawałki 2552 Omron Automation & Safety EE-SPY302. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
EE-SPY401 - Producenci:
Omron Automation & Safety - Opis:
SENSOR OPTO REFL 5MM THRU PCB - W magazynie:
2377
- Część#:
EE-SPY411 - Producenci:
Omron Automation & Safety - Opis:
SENSOR OPTO REFL 2MM-5MM SOLDER - W magazynie:
2375
- Część#:
EE-SPX741 - Producenci:
Omron Automation & Safety - Opis:
OPTO SENSOR SLOT TYPE NPN DK-ON - W magazynie:
1268
- Część#:
EE-SPX743 - Producenci:
Omron Automation & Safety - Opis:
OPTO SENSOR SLOT TYPE NPN DK-ON - W magazynie:
1283
- Część#:
EE-SPX840 - Producenci:
Omron Automation & Safety - Opis:
OPTO SENSOR SLOT TYPE NPN LT-ON - W magazynie:
1501
- Część#:
EE-SPY311 - Producenci:
Omron Automation & Safety - Opis:
SENSOR OPTO REFL 2MM-5MM SOLDER - W magazynie:
2449
- Część#:
EE-SPX613-2 - Producenci:
Omron Automation & Safety - Opis:
SENS PHOTOMICRO LQUD LEVL 12-24V - W magazynie:
766
- Część#:
EE-SPX843 - Producenci:
Omron Automation & Safety - Opis:
OPTO SENSOR SLOT TYPE NPN LT-ON - W magazynie:
863
- Część#:
EE-SPY414 - Producenci:
Omron Automation & Safety - Opis:
PHOTOINTERUPTER TRANSMISSIVE - W magazynie:
2259
- Część#:
EE-SPY801 - Producenci:
Omron Automation & Safety - Opis:
SENSOR OPTO REFL 0MM-3MM PREWIRE - W magazynie:
754
- Część#:
EE-SPX841 - Producenci:
Omron Automation & Safety - Opis:
OPTO SENSOR SLOT TYPE NPN LT-ON - W magazynie:
1281
- Część#:
EE-SPY301 - Producenci:
Omron Automation & Safety - Opis:
SENSOR OPTO REFL 5MM THRU PCB - W magazynie:
2513
- Część#:
EE-SPY412 - Producenci:
Omron Automation & Safety - Opis:
SENSOR OPTO REFL 2MM-5MM SOLDER - W magazynie:
2248
- Część#:
EE-SPY312 - Producenci:
Omron Automation & Safety - Opis:
SENSOR OPTO REFL 2MM-5MM SOLDER - W magazynie:
2442
- Część#:
EE-SPX742 - Producenci:
Omron Automation & Safety - Opis:
OPTO SENSOR SLOT TYPE NPN DK-ON - W magazynie:
1220
- Część#:
EE-SPX842 - Producenci:
Omron Automation & Safety - Opis:
OPTO SENSOR SLOT TYPE NPN LT-ON - W magazynie:
1687
- Część#:
EE-SPY402 - Producenci:
Omron Automation & Safety - Opis:
SENSOR OPTO REFL 5MM THRU PCB - W magazynie:
2624
- Część#:
EE-SPX740 - Producenci:
Omron Automation & Safety - Opis:
OPTO SENSOR SLOT TYPE NPN DK-ON - W magazynie:
1380
- Część#:
EE-SPY802 - Producenci:
Omron Automation & Safety - Opis:
SENSOR OPTO REFL 0MM-3MM PREWIRE - W magazynie:
935
