MF1PLUS6001DA4/03,
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup MF1PLUS6001DA4/03, z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup MF1PLUS6001DA4/03, z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | MF1PLUS6001DA4/03, |
|---|---|
| Producent | NXP Semiconductors / Freescale |
| Opis | IC SMART CARD 2KB EEPROM MOA4 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 33000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.256 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
Product parameter
| Part Number | MF1PLUS6001DA4/03, |
|---|---|
| Producent | NXP Semiconductors / Freescale |
| Opis | IC SMART CARD 2KB EEPROM MOA4 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 94062 pcs |
| Kategoria | RF / IF i RFID |
| Napięcie - Dostawa | - |
| Rodzaj | RFID Transponder |
| Dostawca urządzeń Pakiet | PLLMC |
| standardy | ISO 14443, MIFARE |
| Seria | MIFARE PLUS™ |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | MOA4, Smart Card Module |
| Inne nazwy | 935290207118 |
| temperatura robocza | -25°C ~ 70°C |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Berło | UART |
| Częstotliwość | 13.56MHz |
| szczegółowy opis | RFID Transponder IC 13.56MHz ISO 14443, MIFARE UART MOA4, Smart Card Module |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii NXP Semiconductors / Freescale. W magazynie dostępne są kawałki 94062 NXP Semiconductors / Freescale MF1PLUS6001DA4/03,. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
MF1PH4131DUF/01V - Producenci:
NXP Semiconductors / Freescale - Opis:
MIFARE PLUS EV1 - W magazynie:
74807
- Część#:
MF1PH4131DA4/01J - Producenci:
NXP Semiconductors / Freescale - Opis:
MIFARE PLUS EV1 - W magazynie:
57088
- Część#:
MF1PH4131DA4/02J - Producenci:
NXP Semiconductors / Freescale - Opis:
MIFAREA PLUS EV1 - W magazynie:
67224
- Część#:
MF1PLUS8001DA4/03, - Producenci:
NXP Semiconductors / Freescale - Opis:
IC SMART CARD 4KB EEPROM MOA4 - W magazynie:
63075
- Część#:
MF1PLUS6031DUD/03, - Producenci:
NXP Semiconductors / Freescale - Opis:
IC SMART CARD 2KB FFC UNCASED - W magazynie:
98434
- Część#:
MF1PLUS8001DA8/03, - Producenci:
NXP Semiconductors / Freescale - Opis:
CLHW - W magazynie:
65647
- Część#:
MF1PLUS6001DA8/03, - Producenci:
NXP Semiconductors / Freescale - Opis:
CLHW - W magazynie:
93435
- Część#:
MF1PLUS6031DA8/03, - Producenci:
NXP Semiconductors / Freescale - Opis:
CLHW - W magazynie:
81049
- Część#:
MF1PH4131DUD/01V - Producenci:
NXP Semiconductors / Freescale - Opis:
MIFARE PLUS EV1 - W magazynie:
60317
- Część#:
MF1PLUS6001DUD/03, - Producenci:
NXP Semiconductors / Freescale - Opis:
IC SMART CARD 2KB EEPROM FFC - W magazynie:
101585
- Część#:
MF1PLUS6001DA4/02 - Producenci:
NXP Semiconductors / Freescale - Opis:
IC SMART CARD 2KB EEPROM MOA4 - W magazynie:
5118
- Część#:
MF1PH4131DA6/01J - Producenci:
NXP Semiconductors / Freescale - Opis:
MIFARE PLUS EV1 - W magazynie:
70285
- Część#:
MF1PLUS6011DA4/02 - Producenci:
NXP Semiconductors / Freescale - Opis:
IC SMART CARD 2KB EEPROM MOA4 - W magazynie:
4462
- Część#:
MF1PH4101DUF/02V - Producenci:
NXP Semiconductors / Freescale - Opis:
MIFAREA PLUS EV1 - W magazynie:
70761
- Część#:
MF1PH4131DUF/02V - Producenci:
NXP Semiconductors / Freescale - Opis:
MIFAREA PLUS EV1 - W magazynie:
74884
- Część#:
MF1PH4131DA6/02J - Producenci:
NXP Semiconductors / Freescale - Opis:
MIFAREA PLUS EV1 - W magazynie:
60906
- Część#:
MF1PLUS6031DA4/03, - Producenci:
NXP Semiconductors / Freescale - Opis:
IC MIFARE PLUS SMART CARD PLLMC - W magazynie:
87737
- Część#:
MF1PH4131DUD/02V - Producenci:
NXP Semiconductors / Freescale - Opis:
MIFAREA PLUS EV1 - W magazynie:
65775
- Część#:
MF1PLUS8001DA4/02 - Producenci:
NXP Semiconductors / Freescale - Opis:
IC SMART CARD 4KB EEPROM MOA4 - W magazynie:
3981
- Część#:
MF1PLUS8001DUD/03, - Producenci:
NXP Semiconductors / Freescale - Opis:
IC SMART CARD 4KB EEPROM FFC - W magazynie:
72705

