MS22ASW13
NKK Switches
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup MS22ASW13 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup MS22ASW13 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | MS22ASW13 |
|---|---|
| Producent | NKK Switches |
| Opis | SWITCH SLIDE DPDT 6A 125V |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $2.059 | $2.016 | $1.926 | $1.702 | ||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
| $1.68 | $1.658 | $1.366 | $1.277 | ||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | MS22ASW13 |
|---|---|
| Producent | NKK Switches |
| Opis | SWITCH SLIDE DPDT 6A 125V |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 23574 pcs |
| Arkusz danych | MS Series Miniature Slides Datasheet |
| Zdjęcie produktu | MS22ASW13.jpg |
| Kategoria | Przełączniki |
| Napięcie znamionowe - AC | 125V |
| Termination Style | PC Pin |
| Przełącznik Travel | 2.20mm |
| funkcji przełącznika | On-On |
| Seria | MS |
| Opakowania | Bulk |
| Inne nazwy | MS22ASW13-RO MS22ASW13-RO-ND |
| temperatura robocza | -30°C ~ 85°C |
| Siła robocza | - |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Trwałość mechaniczna | 100,000 Cycles |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| cechy | Epoxy Sealed Terminals |
| Życie elektryczne | 25,000 Cycles |
| szczegółowy opis | Slide Switch DPDT Through Hole |
| Aktualna ocena | 6A (AC) |
| Kontakt Timing | Non-Shorting (BBM) |
| Materiał styków | Silver Alloy |
| Kontakt Finish | Silver |
| Obwód | DPDT |
| Typ urządzenia uruchamiającego | Standard |
| siłownik Materiał | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Długość siłownika | 5.10mm |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii NKK Switches. W magazynie dostępne są kawałki 23574 NKK Switches MS22ASW13. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
SIT8209AI-G1-25E-166.660000X - Producenci:
SiTime - Opis:
-40 TO 85C, 2520, 20PPM, 2.5V, 1 - W magazynie:
22222
