MLX92231LUA-AAA-020-SP
Melexis
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup MLX92231LUA-AAA-020-SP z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup MLX92231LUA-AAA-020-SP z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | MLX92231LUA-AAA-020-SP |
|---|---|
| Producent | Melexis |
| Opis | MAGNETIC SWITCH TO92-3 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.457 | $0.405 | $0.366 | $0.32 | ||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | MLX92231LUA-AAA-020-SP |
|---|---|
| Producent | Melexis |
| Opis | MAGNETIC SWITCH TO92-3 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 60013 pcs |
| Arkusz danych | MLX92231-AAA Datasheet |
| Zdjęcie produktu | MLX92231LUA-AAA-020-SP-001.jpg , MLX92231LUA-AAA-020-SP-002.jpg |
| Kategoria | Czujniki, Przetworniki |
| Napięcie - Dostawa | 2.7 V ~ 24 V |
| Stan testu | - |
| Technologia | Hall Effect |
| Dostawca urządzeń Pakiet | TO-92-3 |
| Seria | - |
| Zakres pomiarowy | ±3mT Trip, ±2.5mT Release |
| Polaryzacja | Either |
| Opakowania | Bulk |
| Package / Case | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| Typ wyjścia | Open Drain |
| temperatura robocza | -40°C ~ 150°C |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Funkcjonować | Unipolar Switch |
| cechy | - |
| szczegółowy opis | Digital Switch Unipolar Switch Open Drain Hall Effect TO-92-3 |
| Obecny - Dostawa (Max) | 4.5mA |
| Obecny - Wyjście (Max) | 40mA |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Melexis. W magazynie dostępne są kawałki 60013 Melexis MLX92231LUA-AAA-020-SP. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
MLX92232LSE-AAA-000-RE - Producenci:
Melexis - Opis:
IC HALL EFFECT SWITCH TSOT-3L - W magazynie:
92611
- Część#:
MLX92232LSE-AAA-001-RE - Producenci:
Melexis - Opis:
MAGNETIC SWITCH PROG TSOT-3 - W magazynie:
106054
- Część#:
MLX92231LUA-AAA-034-SP - Producenci:
Melexis - Opis:
IC HALL EFFECT SWITCH TO92-3L - W magazynie:
4806
- Część#:
MLX92231LSE-AAA-204-SP - Producenci:
Melexis - Opis:
MAGNETIC SWITCH LATCH TSOT-3 - W magazynie:
5811
- Część#:
MLX92231LUA-AAA-035-SP - Producenci:
Melexis - Opis:
IC HALL EFFECT SWITCH TO92-3L - W magazynie:
4440
- Część#:
MLX92231LSE-AAA-042-RE - Producenci:
Melexis - Opis:
MAGNETIC SWITCH LATCH TSOT-3 - W magazynie:
4509
- Część#:
MLX92231LSE-AAA-042-SP - Producenci:
Melexis - Opis:
MAGNETIC SWITCH LATCH TSOT-3 - W magazynie:
5802
- Część#:
MLX92231LSE-AAA-046-SP - Producenci:
Melexis - Opis:
MAGNETIC SWITCH LATCH TSOT-3 - W magazynie:
5044
- Część#:
MLX92231LUA-AAA-039-BU - Producenci:
Melexis - Opis:
IC HALL EFFECT SWITCH TO92-3L - W magazynie:
3972
- Część#:
MLX92231LUA-AAA-034-BU - Producenci:
Melexis - Opis:
IC HALL EFFECT SWITCH TO92-3L - W magazynie:
4132
- Część#:
MLX92231LUA-AAA-035-BU - Producenci:
Melexis - Opis:
IC HALL EFFECT SWITCH TO92-3L - W magazynie:
5782
- Część#:
MLX92231LUA-AAA-039-SP - Producenci:
Melexis - Opis:
IC HALL EFFECT SWITCH TO92-3L - W magazynie:
4613
- Część#:
MLX92231LSE-AAA-204-RE - Producenci:
Melexis - Opis:
MAGNETIC SWITCH LATCH TSOT-3 - W magazynie:
5461
- Część#:
MLX92231LSE-AAA-045-RE - Producenci:
Melexis - Opis:
MAGNETIC SWITCH LATCH TSOT-3 - W magazynie:
5002
- Część#:
MLX92231LUA-AAA-XXX-SP - Producenci:
Melexis - Opis:
IC HALL EFFECT SWITCH TO92-3L - W magazynie:
61030
- Część#:
MLX92231LSE-AAA-045-SP - Producenci:
Melexis - Opis:
MAGNETIC SWITCH LATCH TSOT-3 - W magazynie:
4991
- Część#:
MLX92231LUA-AAA-020-BU - Producenci:
Melexis - Opis:
IC HALL EFFECT SWITCH TO92-3L - W magazynie:
112386
- Część#:
MLX92231LSE-AAA-046-RE - Producenci:
Melexis - Opis:
MAGNETIC SWITCH LATCH TSOT-3 - W magazynie:
5414
- Część#:
MLX92231LSE-AAA-041-SP - Producenci:
Melexis - Opis:
MAGNETIC SWITCH LATCH TSOT-3 - W magazynie:
5079
- Część#:
MLX92232LSE-AAA-000-SP - Producenci:
Melexis - Opis:
MAGNETIC SWITCH PROG TSOT23-3 - W magazynie:
72162
