CD74HCT541E
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup CD74HCT541E z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup CD74HCT541E z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | CD74HCT541E |
|---|---|
| Producent | N/A |
| Opis | IC BUF NON-INVERT 5.5V 20DIP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | 20 pcs | 100 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.293 | $0.258 | $0.198 | $0.157 | $0.125 | |
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
Product parameter
| Part Number | CD74HCT541E |
|---|---|
| Producent | N/A |
| Opis | IC BUF NON-INVERT 5.5V 20DIP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 156933 pcs |
| Kategoria | Układy scalone |
| Napięcie - Dostawa | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 20-PDIP |
| Seria | 74HCT |
| Opakowania | Tube |
| Package / Case | 20-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Typ wyjścia | 3-State |
| Inne nazwy | 296-2127-5 74HCT541 CD74HCT541 |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Ilość elementów | 1 |
| Ilość bitów na element | 8 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Typ wejścia | - |
| szczegółowy opis | Buffer, Non-Inverting 1 Element 8 Bit per Element 3-State Output 20-PDIP |
| High Output, Niska - Bieżąca | 6mA, 6mA |
| Podstawowy numer części | 74HCT541 |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii N/A. W magazynie dostępne są kawałki 156933 N/A CD74HCT541E. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
CD74HCT4543EG4 - Producenci:
N/A - Opis:
IC BCD-7 LATCH/DECOD/DRVR 16-DIP - W magazynie:
59893
- Część#:
CD74HCT541M96E4 - Producenci:
N/A - Opis:
IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC - W magazynie:
186347
- Część#:
CD74HCT4543E - Producenci:
N/A - Opis:
IC BCD-7 LATCH/DECOD/DRVR 16-DIP - W magazynie:
78816
- Część#:
CD74HCT540M96 - Producenci:
N/A - Opis:
IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOIC - W magazynie:
143328
- Część#:
CD74HCT564E - Producenci:
N/A - Opis:
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20DIP - W magazynie:
60025
- Część#:
CD74HCT534E - Producenci:
N/A - Opis:
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20DIP - W magazynie:
77870
- Część#:
CD74HCT563E - Producenci:
N/A - Opis:
IC LATCH LOG OCTAL INV 3ST 20DIP - W magazynie:
189596
- Część#:
CD74HCT541EG4 - Producenci:
N/A - Opis:
IC BUF NON-INVERT 5.5V 20DIP - W magazynie:
176990
- Część#:
CD74HCT563ME4 - Producenci:
N/A - Opis:
IC LATCH LOG OCT INV 3ST 20SOIC - W magazynie:
212211
- Część#:
CD74HCT563MG4 - Producenci:
N/A - Opis:
IC LATCH LOG OCT INV 3ST 20SOIC - W magazynie:
256564
- Część#:
CD74HCT540M - Producenci:
N/A - Opis:
IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOIC - W magazynie:
144908
- Część#:
CD74HCT533EG4 - Producenci:
N/A - Opis:
IC OCT TRANSP LTCH INV 3ST 20DIP - W magazynie:
93096
- Część#:
CD74HCT541M96G4 - Producenci:
N/A - Opis:
IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC - W magazynie:
223475
- Część#:
CD74HCT541M - Producenci:
N/A - Opis:
IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC - W magazynie:
153480
- Część#:
CD74HCT4538MT - Producenci:
N/A - Opis:
IC MULTIVIBRATOR DUAL MON 16SOIC - W magazynie:
119080
- Część#:
CD74HCT541M96 - Producenci:
N/A - Opis:
IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC - W magazynie:
204365
- Część#:
CD74HCT563M - Producenci:
N/A - Opis:
IC OCT TRANSP INV LATCH 20-SOIC - W magazynie:
211714
- Część#:
CD74HCT540EG4 - Producenci:
N/A - Opis:
IC BUFFER INVERT 5.5V 20DIP - W magazynie:
130195
- Część#:
CD74HCT533E - Producenci:
N/A - Opis:
IC OCT TRANSP LTCH INV 3ST 20DIP - W magazynie:
78639
- Część#:
CD74HCT540E - Producenci:
N/A - Opis:
IC BUFFER INVERT 5.5V 20DIP - W magazynie:
133921

