4778-30
L3 Narda-MITEQ
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 4778-30 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 4778-30 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 4778-30 |
|---|---|
| Producent | L3 Narda-MITEQ |
| Opis | RF ATTENUATOR 30DB SMA MODULE |
| Stan ołowiu / status RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $92.442 | $86.664 | $82.331 | |||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 4778-30 |
|---|---|
| Producent | L3 Narda-MITEQ |
| Opis | RF ATTENUATOR 30DB SMA MODULE |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | 378 pcs |
| Arkusz danych | SMA, 2.92mm Mini Fixed Attenuators |
| Zdjęcie produktu | 4778-30.jpg |
| Kategoria | RF / IF i RFID |
| Seria | - |
| Moc (W) | 2W |
| Opakowania | Bulk |
| Package / Case | SMA In-Line Module |
| Inne nazwy | 1949-1079 |
| Zakres częstotliwości | 0Hz ~ 12.4GHz |
| szczegółowy opis | RF Attenuator 30dB 0Hz ~ 12.4GHz 2W SMA In-Line Module |
| tłumienie Wartość | 30dB |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii L3 Narda-MITEQ. W magazynie dostępne są kawałki 378 L3 Narda-MITEQ 4778-30. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
4778-10 - Producenci:
L3 Narda-MITEQ - Opis:
RF ATTENUATOR 10DB SMA MODULE - W magazynie:
447
- Część#:
4779-4 - Producenci:
L3 Narda-MITEQ - Opis:
RF ATTENUATOR 4DB SMA MODULE - W magazynie:
285
- Część#:
4778 - Producenci:
Inspired LED - Opis:
CABLE EXTENDER BLOCK - W magazynie:
12625
- Część#:
4778-60 - Producenci:
Pomona Electronics - Opis:
MICROGRABBER/BANTAM PLUG 60" - W magazynie:
4208
- Część#:
4779-1 - Producenci:
L3 Narda-MITEQ - Opis:
RF ATTENUATOR 1DB SMA MODULE - W magazynie:
299
- Część#:
4778-20 - Producenci:
L3 Narda-MITEQ - Opis:
RF ATTENUATOR 20DB SMA MODULE - W magazynie:
511
- Część#:
4779-30 - Producenci:
L3 Narda-MITEQ - Opis:
RF ATTENUATOR 30DB SMA MODULE - W magazynie:
352
- Część#:
4777-6 - Producenci:
L3 Narda-MITEQ - Opis:
RF ATTENUATOR 6DB SMA MODULE - W magazynie:
160
- Część#:
4777-K-48 - Producenci:
Pomona Electronics - Opis:
BNC MALE/MICROGRAB RG174/U 48" - W magazynie:
2224
- Część#:
4779-10 - Producenci:
L3 Narda-MITEQ - Opis:
RF ATTENUATOR 10DB SMA MODULE - W magazynie:
441
- Część#:
4777-C-36 - Producenci:
Pomona Electronics - Opis:
BNC MALE/MICROGRAB RG58C/U 36" - W magazynie:
3954
- Część#:
4777-K-24 - Producenci:
Pomona Electronics - Opis:
BNC MALE/MICROGRAB RG174/U 24" - W magazynie:
2862
- Część#:
4777-K-36 - Producenci:
Pomona Electronics - Opis:
BNC MALE/MICROGRAB RG174/U 36" - W magazynie:
2927
- Część#:
4779-5 - Producenci:
L3 Narda-MITEQ - Opis:
RF ATTENUATOR 5DB SMA MODULE - W magazynie:
262
- Część#:
4779-3 - Producenci:
L3 Narda-MITEQ - Opis:
RF ATTENUATOR 3DB SMA MODULE - W magazynie:
387
- Część#:
4778 - Producenci:
Vector Electronics & Technology, Inc. - Opis:
TERMINAL PIN .025D X-TRA PLAT - W magazynie:
4508
- Część#:
4777-C-24 - Producenci:
Pomona Electronics - Opis:
BNC MALE/MICROGRAB RG58C/U 24" - W magazynie:
4461
- Część#:
4779-20 - Producenci:
L3 Narda-MITEQ - Opis:
RF ATTENUATOR 20DB SMA MODULE - W magazynie:
470
- Część#:
4778-6 - Producenci:
L3 Narda-MITEQ - Opis:
RF ATTENUATOR 6DB SMA MODULE - W magazynie:
626
- Część#:
4779-6 - Producenci:
L3 Narda-MITEQ - Opis:
RF ATTENUATOR 6DB SMA MODULE - W magazynie:
363
