X9317TS8Z-2.7
Intersil
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup X9317TS8Z-2.7 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup X9317TS8Z-2.7 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | X9317TS8Z-2.7 |
|---|---|
| Producent | Intersil |
| Opis | IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.805 | $1.622 | $1.329 | |||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | X9317TS8Z-2.7 |
|---|---|
| Producent | Intersil |
| Opis | IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 25609 pcs |
| Arkusz danych | X9317 |
| Kategoria | Układy scalone |
| Napięcie - Dostawa | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Tolerancja | ±20% |
| Współczynnik temperaturowy (Typ) | ±300 ppm/°C |
| Stożek | Linear |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 8-SOIC |
| Seria | XDCP™ |
| Odporność - Wiper (Ohms) (Typ) | 400 |
| Oporność (Ohm) | 100k |
| Opakowania | Tube |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| temperatura robocza | 0°C ~ 70°C |
| Liczba kranów | 100 |
| Liczba obwodów | 1 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Typ pamięci | Non-Volatile |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Berło | Up/Down (U/D, INC, CS) |
| cechy | - |
| szczegółowy opis | Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-SOIC |
| Konfiguracja | Potentiometer |
| Podstawowy numer części | X9317 |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Intersil. W magazynie dostępne są kawałki 25609 Intersil X9317TS8Z-2.7. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
X9317TS8IZ-2.7T1 - Producenci:
Intersil - Opis:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - W magazynie:
5380
- Część#:
X9317TS8I-2.7 - Producenci:
Intersil - Opis:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - W magazynie:
5174
- Część#:
X9317TS8-2.7T2 - Producenci:
Intersil - Opis:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - W magazynie:
4452
- Część#:
X9317TV8IT1 - Producenci:
Intersil - Opis:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8TSSOP - W magazynie:
4831
- Część#:
X9317TV8I-2.7T2 - Producenci:
Intersil - Opis:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8TSSOP - W magazynie:
4866
- Część#:
X9317TS8I-2.7T1 - Producenci:
Intersil - Opis:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - W magazynie:
5369
- Część#:
X9317TV8-2.7T2 - Producenci:
Intersil - Opis:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8TSSOP - W magazynie:
4528
- Część#:
X9317TV8-2.7 - Producenci:
Intersil - Opis:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8TSSOP - W magazynie:
4013
- Część#:
X9317TS8-2.7T1 - Producenci:
Intersil - Opis:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - W magazynie:
5978
- Część#:
X9317TS8IZ - Producenci:
Intersil - Opis:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - W magazynie:
4352
- Część#:
X9317TS8I-2.7T2 - Producenci:
Intersil - Opis:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - W magazynie:
5407
- Część#:
X9317TS8IZ-2.7 - Producenci:
Intersil - Opis:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - W magazynie:
4966
- Część#:
X9317TV8I-2.7 - Producenci:
Intersil - Opis:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8TSSOP - W magazynie:
5694
- Część#:
X9317TV8I-2.7T1 - Producenci:
Intersil - Opis:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8TSSOP - W magazynie:
4827
- Część#:
X9317TV8-2.7T1 - Producenci:
Intersil - Opis:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8TSSOP - W magazynie:
5510
- Część#:
X9317TS8Z-2.7T1 - Producenci:
Intersil - Opis:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - W magazynie:
5754

