ISL12022MIBZ-TR5421
Intersil
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup ISL12022MIBZ-TR5421 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup ISL12022MIBZ-TR5421 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | ISL12022MIBZ-TR5421 |
|---|---|
| Producent | Intersil |
| Opis | IC RTC CLK/CALENDAR I2C 20-SOIC |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 3000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.18 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | ISL12022MIBZ-TR5421 |
|---|---|
| Producent | Intersil |
| Opis | IC RTC CLK/CALENDAR I2C 20-SOIC |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 30773 pcs |
| Arkusz danych | ISL12022MR5421 |
| Kategoria | Układy scalone |
| Napięcie - Zasilanie, bateria | 1.8 V ~ 5.5 V |
| Napięcie - Dostawa | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Rodzaj | Clock/Calendar |
| Format czasu | HH:MM:SS (12/24 hr) |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 20-SOIC |
| Seria | - |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Rozmiar pamięci | 128B |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Berło | I²C, 2-Wire Serial |
| cechy | Alarm, Daylight Savings, Leap Year, SRAM |
| szczegółowy opis | Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar 128B I²C, 2-Wire Serial 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Format daty | YY-MM-DD-dd |
| Aktualne - Timekeeping (maks.) | 14µA ~ 15µA @ 3V ~ 5V |
| Podstawowy numer części | ISL12022 |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Intersil. W magazynie dostępne są kawałki 30773 Intersil ISL12022MIBZ-TR5421. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
ISL12024DBEV1Z - Producenci:
Intersil - Opis:
EVAL BOARD ISL12024DB 8SOIC - W magazynie:
973
- Część#:
ISL12022MIBZR5421 - Producenci:
Intersil - Opis:
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 20-SOIC - W magazynie:
22442
- Część#:
ISL12022MIBZ-T - Producenci:
Intersil - Opis:
IC RTC/CALENDAR TEMP SNSR 20SOIC - W magazynie:
31054
- Część#:
ISL12024IRTCZ - Producenci:
Intersil - Opis:
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-TDFN - W magazynie:
41774
- Część#:
ISL12022MAIBZ - Producenci:
Intersil - Opis:
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 20-SOIC - W magazynie:
29234
- Część#:
ISL12022IBZ-T - Producenci:
Intersil - Opis:
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-SOIC - W magazynie:
43725
- Część#:
ISL12024IBZ-T - Producenci:
Intersil - Opis:
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-SOIC - W magazynie:
41485
- Część#:
ISL12024IBZ - Producenci:
Intersil - Opis:
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-SOIC - W magazynie:
37655
- Część#:
ISL12022DBEV1Z - Producenci:
Intersil - Opis:
EVAL BOARD 1 ISL12022DBEV1Z - W magazynie:
1137
- Część#:
ISL12022MIBZ - Producenci:
Intersil - Opis:
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 20-SOIC - W magazynie:
31706
- Część#:
ISL12022MAIBZ-T - Producenci:
Intersil - Opis:
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 20-SOIC - W magazynie:
27135
- Część#:
ISL12023IVZ - Producenci:
Intersil - Opis:
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14-TSSOP - W magazynie:
4331
- Część#:
ISL12022IBZ-T7A - Producenci:
Intersil - Opis:
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-SOIC - W magazynie:
18688
- Część#:
ISL12024IRTCZ-T - Producenci:
Intersil - Opis:
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-TDFN - W magazynie:
49554
- Część#:
ISL12024IVZ-T - Producenci:
Intersil - Opis:
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-TSSOP - W magazynie:
46005
- Część#:
ISL12023IVZ-T - Producenci:
Intersil - Opis:
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14-TSSOP - W magazynie:
5116
- Część#:
ISL12022IBZ - Producenci:
Intersil - Opis:
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-SOIC - W magazynie:
40750
- Część#:
ISL12022MDBEV1Z - Producenci:
Intersil - Opis:
EVAL BOARD FOR ISL12022M - W magazynie:
1127
- Część#:
ISL12022MIBZ-T7A - Producenci:
Intersil - Opis:
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 20-SOIC - W magazynie:
4981
- Część#:
ISL12024IVZ - Producenci:
Intersil - Opis:
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-TSSOP - W magazynie:
38859

