LWLR10LR50L3000AHPSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup LWLR10LR50L3000AHPSA1 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup LWLR10LR50L3000AHPSA1 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | LWLR10LR50L3000AHPSA1 |
|---|---|
| Producent | International Rectifier (Infineon Technologies) |
| Opis | ACCY LIGHT FIBER FOR LTT |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $195.299 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | LWLR10LR50L3000AHPSA1 |
|---|---|
| Producent | International Rectifier (Infineon Technologies) |
| Opis | ACCY LIGHT FIBER FOR LTT |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 195 pcs |
| Arkusz danych | Fiber-Optic Cables LTT 76mm |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | - |
| Seria | - |
| Return Loss | - |
| oceny | - |
| Inne nazwy | LWL R10LR50L3000 A SP000091119 |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 9.8' (3.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | - |
| Rodzaj Fiber | - |
| cechy | - |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic To 9.8' (3.0m) |
| Color - Złącza | Black |
| Kolor - Kabel | Orange |
| Typ kabla | - |
| Średnica kabla | 0.12" (3.0mm), 0.14" (3.6mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | - |
| 1-ty Connector | - |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii International Rectifier (Infineon Technologies). W magazynie dostępne są kawałki 195 International Rectifier (Infineon Technologies) LWLR10LR50L3000AHPSA1. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
FMSMFA1099M - Producenci:
Belden - Opis:
FMT OS2 MPO12(F-F) A 12F 99M - W magazynie:
138
- Część#:
LWLR10LR50L15000AHPSA1 - Producenci:
International Rectifier (Infineon Technologies) - Opis:
ACCY LIGHT FIBER FOR LTT - W magazynie:
158
- Część#:
LWLR10LR50L4200AHPSA1 - Producenci:
International Rectifier (Infineon Technologies) - Opis:
ACCY LIGHT FIBER FOR LTT - W magazynie:
199
- Część#:
933M-2-1-00500 - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL ST/ST MULTI 5M - W magazynie:
7851
- Część#:
LWLR10LR87L3000HPSA1 - Producenci:
International Rectifier (Infineon Technologies) - Opis:
ACCY LIGHT FIBER FOR LTT - W magazynie:
188
- Część#:
FP4LULU04M6 - Producenci:
Belden - Opis:
FXPC OM4 LD_UNI LD_UNI 4.6M - W magazynie:
2310
- Część#:
NKFP62ELLSSM020 - Producenci:
Panduit - Opis:
PATCH CORD LSZH - W magazynie:
1479
- Część#:
FP4MFMF006M - Producenci:
Belden - Opis:
FXPC OM4 MPO12_F MPO12_F 6M - W magazynie:
333
- Część#:
LWLR10LR50L1400AHPSA1 - Producenci:
International Rectifier (Infineon Technologies) - Opis:
ACCY LIGHT FIBER FOR LTT - W magazynie:
196
- Część#:
FP3LDST007M - Producenci:
Belden - Opis:
FXPC OM3 LC_DX ST 7M - W magazynie:
2473
- Część#:
1062673003 - Producenci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Opis:
FIBER OPTIC CBL MTP-VERSABEAM - W magazynie:
990
- Część#:
DK-2912-02 - Producenci:
ASSMANN WSW Components - Opis:
CABLE FIBER OPTIC 2M - W magazynie:
6040
- Część#:
FPSLASA06M5 - Producenci:
Belden - Opis:
FXPC OS2 LC_DX/A SC_DX/A 6.5M - W magazynie:
2130
- Część#:
PXF4054AAC - Producenci:
Arcolectric (Bulgin) - Opis:
CBL ASSY SIMPLEX LC OS1 25M - W magazynie:
1547
- Część#:
FM4MMB2072M - Producenci:
Belden - Opis:
FMT OM4 MPO12(M-M) B 24F 72M - W magazynie:
70
- Część#:
FMSMMB105M5 - Producenci:
Belden - Opis:
FMT OS2 MPO12(M-M) B 12F 5.5M - W magazynie:
402
- Część#:
2-1907114-9 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
FO C/A LC RED MTRJ 50/125 ORN - W magazynie:
1144
- Część#:
FPSLDLD08M5 - Producenci:
Belden - Opis:
FXPC OS2 LC_DX LC_DX 8.5M - W magazynie:
2203
- Część#:
FM4MMB1088M - Producenci:
Belden - Opis:
FMT OM4 MPO12(M-M) B 12F 88M - W magazynie:
115
- Część#:
2-6374658-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A LC TO LC MM 2.0MM - W magazynie:
1195

