IF 637-0-1
Industrial Fiber Optics, Inc.
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup IF 637-0-1 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup IF 637-0-1 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | IF 637-0-1 |
|---|---|
| Producent | Industrial Fiber Optics, Inc. |
| Opis | SERCOS II POF PATCH SMA .1M |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $12.323 | $11.122 | $10.656 | |||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | IF 637-0-1 |
|---|---|
| Producent | Industrial Fiber Optics, Inc. |
| Opis | SERCOS II POF PATCH SMA .1M |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 2863 pcs |
| Arkusz danych | IF 637-0-1GHN4001 Filber Cable |
| Zdjęcie produktu | IF 637-0-1.jpg |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | POF |
| Seria | - |
| Return Loss | - |
| oceny | - |
| Inne nazwy | FB155 IF 637-0-1-ND IF63701 Q5492738A |
| temperatura robocza | -55°C ~ 85°C |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 0.47' (130mm) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | Polyamide |
| Insertion Loss | - |
| Rodzaj Fiber | - |
| cechy | - |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic SMA 905 To SMA 905 0.47' (130mm) |
| Color - Złącza | Black |
| Kolor - Kabel | Black |
| Typ kabla | Buffered Fiber |
| Średnica kabla | 0.09" (2.2mm) |
| Promień gięcia | 25mm |
| 2-ty Connector | SMA 905 |
| 1-ty Connector | SMA 905 |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Industrial Fiber Optics, Inc.. W magazynie dostępne są kawałki 2863 Industrial Fiber Optics, Inc. IF 637-0-1. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
IF 636-0-2 - Producenci:
Industrial Fiber Optics, Inc. - Opis:
FIBER .2M SMA-SMA - W magazynie:
3930
- Część#:
IF 637-1-0 - Producenci:
Industrial Fiber Optics, Inc. - Opis:
SERCOS II POF PATCH SMA 1M - W magazynie:
4082
- Część#:
IF 639-2-0 - Producenci:
Industrial Fiber Optics, Inc. - Opis:
SMA-SMA CORD PATCH GLASS CORE 2M - W magazynie:
1310
- Część#:
IF 636-0-3 - Producenci:
Industrial Fiber Optics, Inc. - Opis:
FIBER .3 SMA-SMA - W magazynie:
3569
- Część#:
IF 1N3N-20-0 - Producenci:
Industrial Fiber Optics, Inc. - Opis:
DUPLEX PATCH CORDS W/CONN - W magazynie:
1074
- Część#:
IF 639-30-0 - Producenci:
Industrial Fiber Optics, Inc. - Opis:
CORD PATCH GLASS CORE 30 METER - W magazynie:
735
- Część#:
IF 1N1Q-15-0 - Producenci:
Industrial Fiber Optics, Inc. - Opis:
PATCH CORDS HARSH ENV 15M - W magazynie:
1278
- Część#:
IF D91B - Producenci:
Industrial Fiber Optics, Inc. - Opis:
PHOTODIODE FIBER OPTIC PLASTIC - W magazynie:
44756
- Część#:
IF 820064 - Producenci:
Industrial Fiber Optics, Inc. - Opis:
CONN COUPLR RCPT SMA-SMA SIMPLEX - W magazynie:
12970
- Część#:
IF 1N1Q-2-0 - Producenci:
Industrial Fiber Optics, Inc. - Opis:
PATCH CORDS HARSH ENV 2M - W magazynie:
4319
- Część#:
IF 1N1Q-10-0 - Producenci:
Industrial Fiber Optics, Inc. - Opis:
PATCH CORDS HARSH ENV 10M - W magazynie:
1452
- Część#:
IF 637-1-5 - Producenci:
Industrial Fiber Optics, Inc. - Opis:
SERCOS II POF PATCH SMA 1.5M - W magazynie:
3507
- Część#:
IF 527A - Producenci:
Industrial Fiber Optics, Inc. - Opis:
FIBER OPTIC COMM/NETWORK MODULE - W magazynie:
40
- Część#:
IF 181L-5-0 - Producenci:
Industrial Fiber Optics, Inc. - Opis:
CABLE ASSEM FIBER FC-FC 5 METER - W magazynie:
1393
- Część#:
IF FC4 - Producenci:
Industrial Fiber Optics, Inc. - Opis:
FIBER CUTTER - W magazynie:
29866
- Część#:
IF 635-22-5 - Producenci:
Industrial Fiber Optics, Inc. - Opis:
SMA/SMA SERCOS PATCHCORD 22.5M - W magazynie:
848
- Część#:
IF 639-60-0 - Producenci:
Industrial Fiber Optics, Inc. - Opis:
SERCOS PATCH CORD 60 METERS - W magazynie:
411
- Część#:
IF 635B-10-0 - Producenci:
Industrial Fiber Optics, Inc. - Opis:
HEAVY DUTY POF PATCH CORD 10.0M - W magazynie:
755
- Część#:
IF 1L1M-0-5 - Producenci:
Industrial Fiber Optics, Inc. - Opis:
CABLE FIBER VL-VL.5M - W magazynie:
11873
- Część#:
IF 671-10-0 - Producenci:
Industrial Fiber Optics, Inc. - Opis:
VL/VL DUPLEX PATCH CORD 10M - W magazynie:
837
