060-2443-06
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 060-2443-06 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 060-2443-06 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 060-2443-06 |
|---|---|
| Producent | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Opis | SENSOR FORCE LOAD CELL 10LBS |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $245.279 | $236.821 | $232.592 | |||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 060-2443-06 |
|---|---|
| Producent | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Opis | SENSOR FORCE LOAD CELL 10LBS |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 155 pcs |
| Arkusz danych | 13 Series |
| Zdjęcie produktu | 060-2443-06.jpg |
| Kategoria | Czujniki, Przetworniki |
| Napięcie - Dostawa | 5V |
| Seria | Model 13 |
| Typ czujnika | Load Cell |
| Wydajność | Voltage |
| Inne nazwy | 480-6088 AL322AV,1A,2U,6AM,15C |
| temperatura robocza | -54°C to 121°C |
| Siła robocza | 4.54kgf (10lbs) |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| szczegółowy opis | Load Cell Force Sensor 4.54kgf (10lbs) |
| Typ urządzenia uruchamiającego | Pushbutton |
| Actuator Style / rozmiar | Round, 2.29mm |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Honeywell Sensing and Productivity Solutions. W magazynie dostępne są kawałki 155 Honeywell Sensing and Productivity Solutions 060-2443-06. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
060-2445-04 - Producenci:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Opis:
SENSOR FORCE LOAD CELL 1000LBS - W magazynie:
153
- Część#:
060-20-00R01 - Producenci:
3M - Opis:
3M PREFILTER GRILL 060-20-00 - W magazynie:
5945
- Część#:
060-1430-06 - Producenci:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Opis:
SENSOR FORCE LOAD CELL 100LBS - W magazynie:
123
- Część#:
060-1432-07 - Producenci:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Opis:
SENSOR FORCE LOAD CELL 1000LBS - W magazynie:
130
- Część#:
060-1432-08 - Producenci:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Opis:
SENSOR FORCE LOAD CELL 500LBS - W magazynie:
112
- Część#:
060-3147-01 - Producenci:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Opis:
MODEL GM DIGITAL DISPLAY - W magazynie:
127
- Część#:
060-2443-02 - Producenci:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Opis:
SENSOR FORCE LOAD CELL 2.2LBS - W magazynie:
154
- Część#:
060-2444-06 - Producenci:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Opis:
SENSOR FORCE LOAD CELL 250LBS - W magazynie:
148
- Część#:
060-1430-04 - Producenci:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Opis:
SENSOR FORCE LOAD CELL 25LBS - W magazynie:
116
- Część#:
060-38-05R01 - Producenci:
3M - Opis:
3M HEADBAND 060-38-05R01 1 E - W magazynie:
4531
- Część#:
060-1432-04 - Producenci:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Opis:
SENSOR FORCE LOAD CELL 250LBS - W magazynie:
110
- Część#:
060-1430-05 - Producenci:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Opis:
SENSOR FORCE LOAD CELL 50LBS - W magazynie:
128
- Część#:
060-2443-08 - Producenci:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Opis:
SENSOR FORCE LOAD CELL 50LBS - W magazynie:
172
- Część#:
060-28-03R01 - Producenci:
3M - Opis:
3M HEADSEAL 060-28-03R01 1 E - W magazynie:
1577
- Część#:
060-2443-07 - Producenci:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Opis:
SENSOR FORCE LOAD CELL 25LBS - W magazynie:
140
- Część#:
060-1426-02 - Producenci:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Opis:
SENSOR FORCE LOAD CELL 2.2LBS - W magazynie:
127
- Część#:
060-39-01R10 - Producenci:
3M - Opis:
COMFORTBAND 060-39-01R10 1=1PC - W magazynie:
7201
- Część#:
060-1426-04 - Producenci:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Opis:
SENSOR FORCE LOAD CELL 10LBS - W magazynie:
117
- Część#:
060-38-02R01 - Producenci:
3M - Opis:
THIS HEADBAND IS A REPLACEMENT P - W magazynie:
3426
- Część#:
060-2444-03 - Producenci:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Opis:
SENSOR FORCE LOAD CELL 100LBS - W magazynie:
145
