MF10BWPSH16-NC-30M(34)
Hirose
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup MF10BWPSH16-NC-30M(34) z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup MF10BWPSH16-NC-30M(34) z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | MF10BWPSH16-NC-30M(34) |
|---|---|
| Producent | Hirose |
| Opis | CONNECTOR |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
Product parameter
| Part Number | MF10BWPSH16-NC-30M(34) |
|---|---|
| Producent | Hirose |
| Opis | CONNECTOR |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 4986 pcs |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | - |
| Seria | MF10B |
| Return Loss | - |
| oceny | - |
| Inne nazwy | 709-1540-8-34 |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Długość - Ogólnie | 98.4' (30.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | - |
| Rodzaj Fiber | - |
| cechy | - |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic To 98.4' (30.0m) |
| Color - Złącza | - |
| Kolor - Kabel | - |
| Typ kabla | - |
| Średnica kabla | - |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | - |
| 1-ty Connector | - |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Hirose. W magazynie dostępne są kawałki 4986 Hirose MF10BWPSH16-NC-30M(34). Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
MF10BWPSH16-NC-2000M(43) - Producenci:
Hirose - Opis:
CONNECTOR - W magazynie:
6002

