ST26ED00
E-Switch
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup ST26ED00 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup ST26ED00 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | ST26ED00 |
|---|---|
| Producent | E-Switch |
| Opis | SWITCH TOGGLE DPST-NO 20A 125V |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $2.187 | $2.078 | $2.023 | $1.968 | ||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
| $1.913 | $1.804 | $1.531 | $1.449 | ||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | ST26ED00 |
|---|---|
| Producent | E-Switch |
| Opis | SWITCH TOGGLE DPST-NO 20A 125V |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 24143 pcs |
| Arkusz danych | ST26ED00 DrawingST2 Series Datasheet |
| Zdjęcie produktu | ST26ED00-001.jpg , ST26ED00-002.jpg |
| Kategoria | Przełączniki |
| Napięcie znamionowe - AC | 125V |
| Termination Style | Screw Terminal |
| funkcji przełącznika | Off-Mom |
| Seria | ST2, LAMB |
| Wycięcie w panelu Wymiary | Circular - 12.00mm Dia |
| Opakowania | Bulk |
| Inne nazwy | 34-ST26ED00 EG4827 |
| temperatura robocza | -20°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania | Panel Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Stopień ochrony | - |
| Oświetlenie Napięcie (nominalna) | - |
| Oświetlenie typ, kolor | - |
| Oświetlenie | Non-Illuminated |
| cechy | - |
| Życie elektryczne | 6,000 Cycles |
| szczegółowy opis | Toggle Switch DPST-NO Panel Mount |
| Aktualna ocena | 20A (AC) |
| Obwód | DPST-NO |
| tuleja wątek | M12 x 1 |
| Typ urządzenia uruchamiającego | Standard Round |
| siłownik Materiał | Brass, Nickel Plated |
| Długość siłownika | 17.50mm |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii E-Switch. W magazynie dostępne są kawałki 24143 E-Switch ST26ED00. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
ST2600C26R0 - Producenci:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Opis:
SCR PHASE CONT 2600V 4800A R-PUK - W magazynie:
4923
- Część#:
ST26L5S5ZQJ3J9662 - Producenci:
APEM Inc. - Opis:
SWITCH ROCKER SP3T 6A 125V - W magazynie:
4394
- Część#:
ST26C31BTR - Producenci:
STMicroelectronics - Opis:
IC DRIVER QUAD DIF LINE 16 TSSOP - W magazynie:
184860
- Część#:
ST26C31BN - Producenci:
STMicroelectronics - Opis:
IC DRIVER QUAD DIF LINE 16 DIP - W magazynie:
96169
- Część#:
ST26C32ABN - Producenci:
STMicroelectronics - Opis:
IC LINE RCVR QUAD DIFF 16-DIP - W magazynie:
150134
- Część#:
ST26L5S5ZQJ3J9622 - Producenci:
APEM Inc. - Opis:
SWITCH ROCKER SP3T 6A 125V - W magazynie:
3984
- Część#:
ST26L3S3V1B - Producenci:
APEM Inc. - Opis:
SWITCH TOGGLE SP3T 0.4VA 20V - W magazynie:
4227
- Część#:
ST26C32ABTR - Producenci:
STMicroelectronics - Opis:
IC LINE RCVR QUAD DIFF 16-TSSOP - W magazynie:
180861
- Część#:
ST26025A - Producenci:
STMicroelectronics - Opis:
TRANS PNP DARL 100V 20A TO-3 - W magazynie:
54940
- Część#:
ST26C32ABDR - Producenci:
STMicroelectronics - Opis:
IC LINE RCVR QUAD DIFF 16-SOIC - W magazynie:
182682
- Część#:
ST26C31BDR - Producenci:
STMicroelectronics - Opis:
IC DRIVER QUAD DIF LINE 16 SOIC - W magazynie:
144108
