17-300310-60
Conec
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 17-300310-60 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 17-300310-60 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 17-300310-60 |
|---|---|
| Producent | Conec |
| Opis | FIBER CBL ASSY ZINC IP67 60M |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 10 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $146.78 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 17-300310-60 |
|---|---|
| Producent | Conec |
| Opis | FIBER CBL ASSY ZINC IP67 60M |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 233 pcs |
| Arkusz danych | 17-300310-01 thru 80 Drawing |
| Zdjęcie produktu | 17-300310-60.jpg |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Duplex |
| Seria | - |
| Return Loss | - |
| oceny | OFNR |
| Inne nazwy | 1730031060 626-1682 |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 196.9' (60.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.71dB |
| Rodzaj Fiber | 50/125 |
| cechy | IP67 |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic LC Duplex To LC Duplex 50/125 196.9' (60.0m) |
| Color - Złącza | Black |
| Kolor - Kabel | Black |
| Typ kabla | Buffered Fiber |
| Średnica kabla | - |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | LC Duplex |
| 1-ty Connector | LC Duplex |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Conec. W magazynie dostępne są kawałki 233 Conec 17-300310-60. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
17-300310-02 - Producenci:
Conec - Opis:
FIBER CBL ASSY ZINC IP67 2M - W magazynie:
659
- Część#:
17-300320-40 - Producenci:
Conec - Opis:
FIBER OPTIC ASSY IP67 40M - W magazynie:
4637
- Część#:
17-300310-30 - Producenci:
Conec - Opis:
FIBER CBL ASSY ZINC IP67 30M - W magazynie:
352
- Część#:
17-300310-07 - Producenci:
Conec - Opis:
FIBER CBL ASSY ZINC IP67 7M - W magazynie:
682
- Część#:
17-300310-20 - Producenci:
Conec - Opis:
FIBER CBL ASSY ZINC IP67 20M - W magazynie:
480
- Część#:
17-300320-01 - Producenci:
Conec - Opis:
FIBER OPTIC ASSY IP67 1M - W magazynie:
894
- Część#:
17-300320-10 - Producenci:
Conec - Opis:
FIBER OPTIC ASSY IP67 10M - W magazynie:
5249
- Część#:
17-300320-15 - Producenci:
Conec - Opis:
FIBER OPTIC ASSY IP67 15M - W magazynie:
4511
- Część#:
17-300310-10 - Producenci:
Conec - Opis:
FIBER CBL ASSY ZINC IP67 10M - W magazynie:
484
- Część#:
17-300320-07 - Producenci:
Conec - Opis:
FIBER OPTIC ASSY IP67 7M - W magazynie:
665
- Część#:
17-300320-02 - Producenci:
Conec - Opis:
FIBER OPTIC ASSY IP67 2M - W magazynie:
1009
- Część#:
17-300310-15 - Producenci:
Conec - Opis:
FIBER CBL ASSY ZINC IP67 15M - W magazynie:
5145
- Część#:
17-300320-05 - Producenci:
Conec - Opis:
FIBER OPTIC ASSY IP67 5M - W magazynie:
714
- Część#:
17-300320-30 - Producenci:
Conec - Opis:
FIBER OPTIC ASSY IP67 30M - W magazynie:
653
- Część#:
17-300320-20 - Producenci:
Conec - Opis:
FIBER OPTIC ASSY IP67 20M - W magazynie:
586
- Część#:
17-300320-03 - Producenci:
Conec - Opis:
FIBER OPTIC ASSY IP67 3M - W magazynie:
883
- Część#:
17-300310-01 - Producenci:
Conec - Opis:
FIBER CBL ASSY ZINC IP67 1M - W magazynie:
680
- Część#:
17-300310-03 - Producenci:
Conec - Opis:
FIBER CBL ASSY ZINC IP67 3M - W magazynie:
672
- Część#:
17-300310-40 - Producenci:
Conec - Opis:
FIBER CBL ASSY ZINC IP67 40M - W magazynie:
283
- Część#:
17-300310-05 - Producenci:
Conec - Opis:
FIBER CBL ASSY ZINC IP67 5M - W magazynie:
710
