FPT04SCS200
Carlo Gavazzi
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup FPT04SCS200 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup FPT04SCS200 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | FPT04SCS200 |
|---|---|
| Producent | Carlo Gavazzi |
| Opis | FIBRE PL STD 1MM TB 200CM |
| Stan ołowiu / status RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $68.201 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | FPT04SCS200 |
|---|---|
| Producent | Carlo Gavazzi |
| Opis | FIBRE PL STD 1MM TB 200CM |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | 553 pcs |
| Arkusz danych | FPT, FPD Datasheet |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | - |
| Seria | - |
| Return Loss | - |
| oceny | - |
| Inne nazwy | 1864-1766 |
| temperatura robocza | -25°C ~ 60°C |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| Długość - Ogólnie | 6.6' (2.0m) |
| Jacket (izolacji) Materiał | Polymethyl Methacrylate (PMMA) |
| Insertion Loss | - |
| Rodzaj Fiber | - |
| cechy | - |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic FPT To Cable 6.6' (2.0m) |
| Color - Złącza | - |
| Kolor - Kabel | - |
| Typ kabla | - |
| Średnica kabla | 0.07" (1.8mm) |
| Promień gięcia | 25mm |
| 2-ty Connector | Cable |
| 1-ty Connector | FPT |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Carlo Gavazzi. W magazynie dostępne są kawałki 553 Carlo Gavazzi FPT04SCS200. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
FPT705-270-R - Producenci:
Bussmann (Eaton) - Opis:
FIXED IND 270NH 13A 0.65 MOHM - W magazynie:
64052
- Część#:
FPT1006-340-R - Producenci:
Bussmann (Eaton) - Opis:
FIXED IND 340NH 19A 1 MOHM SMD - W magazynie:
78811
- Część#:
FPT705-200-R - Producenci:
Bussmann (Eaton) - Opis:
FIXED IND 200NH 13A 0.65 MOHM - W magazynie:
74823
- Część#:
FPTRIPLE-BK - Producenci:
HellermannTyton - Opis:
FACEPLATE SNGL GANG 3PORT BLACK - W magazynie:
43207
- Część#:
FPT09SAS200 - Producenci:
Carlo Gavazzi - Opis:
FIBRE PL STD 0.25MM TB 200CM - W magazynie:
644
- Część#:
FPT705-170-R - Producenci:
Bussmann (Eaton) - Opis:
FIXED IND 170NH 13A 0.65 MOHM - W magazynie:
76198
- Część#:
FPTRIPLE-B - Producenci:
HellermannTyton - Opis:
FACEPLATE SNGL GANG 3PORT BROWN - W magazynie:
35676
- Część#:
FPT1006-580-R - Producenci:
Bussmann (Eaton) - Opis:
FIXED IND 580NH 19A 1 MOHM SMD - W magazynie:
48074
- Część#:
FPT1006-500-R - Producenci:
Bussmann (Eaton) - Opis:
FIXED IND 500NH 19A 1 MOHM SMD - W magazynie:
79550
- Część#:
FPT05SBS200 - Producenci:
Carlo Gavazzi - Opis:
FIBRE PL STD 0.5MM TB 200CM - W magazynie:
645
- Część#:
FPT01SBS200 - Producenci:
Carlo Gavazzi - Opis:
FIBRE PL STD 0.5MM TB 200CM - W magazynie:
570
- Część#:
FPT03SCM200 - Producenci:
Carlo Gavazzi - Opis:
FIBRE PL STD 1MM TB 200CM - W magazynie:
649
- Część#:
FPT03SCS200 - Producenci:
Carlo Gavazzi - Opis:
FIBRE PL STD 1MM TB 200CM - W magazynie:
1003
- Część#:
FPT705-190-R - Producenci:
Bussmann (Eaton) - Opis:
FIXED IND 190NH 13A 0.65 MOHM - W magazynie:
57106
- Część#:
FPTRIPLE-FW - Producenci:
HellermannTyton - Opis:
FACEPLATE SNGL GANG 3PORT WHITE - W magazynie:
37287
- Część#:
FPT1006-400-R - Producenci:
Bussmann (Eaton) - Opis:
FIXED IND 400NH 19A 1 MOHM SMD - W magazynie:
82298
- Część#:
FPT705-150-R - Producenci:
Bussmann (Eaton) - Opis:
FIXED IND 150NH 13A 0.65 MOHM - W magazynie:
53661
- Część#:
FPT705-300-R - Producenci:
Bussmann (Eaton) - Opis:
FIXED IND 300NH 13A 0.65 MOHM - W magazynie:
70549
- Część#:
FPT705-230-R - Producenci:
Bussmann (Eaton) - Opis:
FIXED IND 230NH 13A 0.65 MOHM - W magazynie:
72616
- Część#:
FPT1 - Producenci:
Apex Tool Group - Opis:
FP TIP W/PT SHNK - W magazynie:
5178

