FPD07SCS200
Carlo Gavazzi
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup FPD07SCS200 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup FPD07SCS200 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | FPD07SCS200 |
|---|---|
| Producent | Carlo Gavazzi |
| Opis | FIBRE PL STD 1MM DR 200CM |
| Stan ołowiu / status RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $53.026 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | FPD07SCS200 |
|---|---|
| Producent | Carlo Gavazzi |
| Opis | FIBRE PL STD 1MM DR 200CM |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | 684 pcs |
| Arkusz danych | FPT, FPD Datasheet |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | - |
| Seria | - |
| Return Loss | - |
| oceny | - |
| Inne nazwy | 1864-1760 |
| temperatura robocza | -25°C ~ 60°C |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| Długość - Ogólnie | 6.6' (2.0m) |
| Jacket (izolacji) Materiał | Polymethyl Methacrylate (PMMA) |
| Insertion Loss | - |
| Rodzaj Fiber | - |
| cechy | - |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic FPD To Cable 6.6' (2.0m) |
| Color - Złącza | - |
| Kolor - Kabel | - |
| Typ kabla | - |
| Średnica kabla | 0.12" (3.0mm) |
| Promień gięcia | 25mm |
| 2-ty Connector | Cable |
| 1-ty Connector | FPD |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Carlo Gavazzi. W magazynie dostępne są kawałki 684 Carlo Gavazzi FPD07SCS200. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
FPD08SCS200 - Producenci:
Carlo Gavazzi - Opis:
FIBRE PL STD 1MM DR 200CM - W magazynie:
930
- Część#:
FPD050BE10136BH1 - Producenci:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Opis:
CAP CER 100PF 5KV R42 - W magazynie:
615
- Część#:
FPD050BE50036BF1 - Producenci:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Opis:
CAP CER 50PF 5KV R7 - W magazynie:
700
- Część#:
FPD050BE80036BG1 - Producenci:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Opis:
CAP CER 80PF 5KV R16 - W magazynie:
582
- Część#:
FPD050BE25033BF1 - Producenci:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Opis:
CAP CER 25PF 5KV R7 - W magazynie:
531
- Część#:
FPD87310VHB - Producenci:
N/A - Opis:
IC CTRLR PANEL TIMING 80-TQFP - W magazynie:
5899
- Część#:
FPD87352CXAVV/NOPB - Producenci:
N/A - Opis:
IC TIMING CTLR TFT-LCD 176-LQFP - W magazynie:
4892
- Część#:
FPD09SAS200 - Producenci:
Carlo Gavazzi - Opis:
FIBRE PL STD 0.25MM DR 200CM - W magazynie:
685
- Część#:
FPD050BE60036BG1 - Producenci:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Opis:
CAP CER 60PF 5KV R16 - W magazynie:
405
- Część#:
FPD050BE15136BH1 - Producenci:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Opis:
CAP CER 150PF 5KV R42 - W magazynie:
589
- Część#:
FPD95220DSCG/NOPB - Producenci:
N/A - Opis:
IC DRIVER LTPS DOT INV 320CH - W magazynie:
5484
- Część#:
FPD87346BXAVS/NOPB - Producenci:
N/A - Opis:
IC TIMING CTLR XGA/WXGA 64-TQFP - W magazynie:
5426
- Część#:
FPD85310VJD - Producenci:
N/A - Opis:
IC CTRLR PANEL TIMING 100-TQFP - W magazynie:
5140
- Część#:
FPD070BE20136BH1 - Producenci:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Opis:
CAP CER 200PF 5KV R42 - W magazynie:
548
- Część#:
FPD95320DSCG/NOPB - Producenci:
N/A - Opis:
IC DRIVER LTPS/CGS 320CH MPL1 - W magazynie:
4036
- Część#:
FPD08SCM200 - Producenci:
Carlo Gavazzi - Opis:
FIBRE PL STD 1MM DR 200CM - W magazynie:
615
- Część#:
FPD1110V2-R300-R - Producenci:
Bussmann (Eaton) - Opis:
INDUCTOR, 2 PHASED.300NH, 32A, S - W magazynie:
70100
- Część#:
FPD06SCC200 - Producenci:
Carlo Gavazzi - Opis:
FIBRE PL STD 1MM DR 200CM - W magazynie:
624
- Część#:
FPD050BE10138BH1 - Producenci:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Opis:
CAP CER 100PF 5KV R42 - W magazynie:
671
- Część#:
FPD050BE25038BF1 - Producenci:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Opis:
CAP CER 25PF 5KV R7 - W magazynie:
688

