FGT01SCM060
Carlo Gavazzi
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup FGT01SCM060 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup FGT01SCM060 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | FGT01SCM060 |
|---|---|
| Producent | Carlo Gavazzi |
| Opis | FIBRE GL STD 1MM TB 60CM |
| Stan ołowiu / status RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $60.262 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | FGT01SCM060 |
|---|---|
| Producent | Carlo Gavazzi |
| Opis | FIBRE GL STD 1MM TB 60CM |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | 495 pcs |
| Arkusz danych | FGT,FGD Datasheet |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | - |
| Seria | - |
| Return Loss | - |
| oceny | - |
| temperatura robocza | -25°C ~ 60°C |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| Długość - Ogólnie | 1.97' (600mm) |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | - |
| Rodzaj Fiber | - |
| cechy | - |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic FGT To Cable 1.97' (600mm) |
| Color - Złącza | - |
| Kolor - Kabel | - |
| Typ kabla | - |
| Średnica kabla | - |
| Promień gięcia | 10mm |
| 2-ty Connector | Cable |
| 1-ty Connector | FGT |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Carlo Gavazzi. W magazynie dostępne są kawałki 495 Carlo Gavazzi FGT01SCM060. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
FGT01TCM100 - Producenci:
Carlo Gavazzi - Opis:
FIBRE GL TMP 1MM DR 100CM - W magazynie:
213
- Część#:
FGT01SCM150 - Producenci:
Carlo Gavazzi - Opis:
FIBRE GL STD 1MM TB 150CM - W magazynie:
455
- Część#:
FGT01MCM060 - Producenci:
Carlo Gavazzi - Opis:
FIBRE GL MET 1MM TB 60CM - W magazynie:
392
- Część#:
FGT05SCM060 - Producenci:
Carlo Gavazzi - Opis:
FIBRE GL STD 1MM DR 60CM - W magazynie:
280
- Część#:
FGT01MCM200 - Producenci:
Carlo Gavazzi - Opis:
FIBRE GL MET 1MM TB 200CM - W magazynie:
188
- Część#:
FGT.3F.330.XLM - Producenci:
LEMO - Opis:
CONN PLUG FMALE 30POS GOLD CRIMP - W magazynie:
4572
- Część#:
FGT07MCM060 - Producenci:
Carlo Gavazzi - Opis:
FIBRE GL MET 1MM TB 60CM - W magazynie:
257
- Część#:
FGT07MCM100 - Producenci:
Carlo Gavazzi - Opis:
FIBRE GL MET 1MM TB 100CM - W magazynie:
177
- Część#:
FGT01SCM200 - Producenci:
Carlo Gavazzi - Opis:
FIBRE GL STD 1MM TB 200CM - W magazynie:
432
- Część#:
FGT03SCM060 - Producenci:
Carlo Gavazzi - Opis:
FIBRE GL STD 1MM TB 60CM - W magazynie:
305
- Część#:
FGT01MCM100 - Producenci:
Carlo Gavazzi - Opis:
FIBRE GL MET 1MM TB 100CM - W magazynie:
306
- Część#:
FGT01TCM200 - Producenci:
Carlo Gavazzi - Opis:
FIBRE GL TMP 1MM DR 200CM - W magazynie:
182
- Część#:
FGT01TCM060 - Producenci:
Carlo Gavazzi - Opis:
FIBRE GL TMP 1MM DR 60CM - W magazynie:
336
- Część#:
FGT01TCM150 - Producenci:
Carlo Gavazzi - Opis:
FIBRE GL TMP 1MM DR 150CM - W magazynie:
202
- Część#:
FGT01MCM150 - Producenci:
Carlo Gavazzi - Opis:
FIBRE GL MET 1MM TB 150CM - W magazynie:
248
- Część#:
FGT07MCM150 - Producenci:
Carlo Gavazzi - Opis:
FIBRE GL MET 1MM TB 150CM - W magazynie:
161
- Część#:
FGT03TCM100 - Producenci:
Carlo Gavazzi - Opis:
FIBRE GL TMP 1MM TB 100CM - W magazynie:
184
- Część#:
FGT01SCM100 - Producenci:
Carlo Gavazzi - Opis:
FIBRE GL STD 1MM TB 100CM - W magazynie:
468

