CR4120-75
CR Magnetics, Inc.
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup CR4120-75 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup CR4120-75 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | CR4120-75 |
|---|---|
| Producent | CR Magnetics, Inc. |
| Opis | SENSOR CURRENT XFMR 75A AC |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $58.093 | $54.461 | $52.646 | $50.83 | $49.922 | |
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | CR4120-75 |
|---|---|
| Producent | CR Magnetics, Inc. |
| Opis | SENSOR CURRENT XFMR 75A AC |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 787 pcs |
| Arkusz danych | CR4100 Series |
| Zdjęcie produktu | CR4120-75-001.jpg , CR4120-75-002.jpg |
| Kategoria | Czujniki, Przetworniki |
| Napięcie - Dostawa | 24V |
| Seria | CR4100 |
| Typ czujnika | Transformer w/Conditioning |
| Wrażliwość | - |
| Czas odpowiedzi | 250ms |
| Polaryzacja | Bidirectional |
| Opakowania | Bulk |
| Package / Case | Module |
| Wydajność | Ratiometric, 4mA ~ 20mA |
| Inne nazwy | 582-1052 CR412075 |
| temperatura robocza | 0°C ~ 60°C |
| Liczba kanałów | 1 |
| Rodzaj mocowania | DIN Rail, Panel |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Liniowość | - |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Częstotliwość | 20Hz ~ 5kHz |
| Do pomiaru | AC |
| szczegółowy opis | Current Sensor 75A 1 Channel Transformer w/Conditioning Bidirectional Module |
| Obecny - Dostawa (Max) | 40mA |
| Obecny - Sensing | 75A |
| California Prop 65 | Warning Information WARNING: This product can expose you to chemicals including Acrylonitrile which is known to the State of California to cause cancer. For more information go to www.P65warnings.ca.gov. |
| Precyzja | ±0.5% |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii CR Magnetics, Inc.. W magazynie dostępne są kawałki 787 CR Magnetics, Inc. CR4120-75. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
CR4120-25 - Producenci:
CR Magnetics, Inc. - Opis:
SENSOR CURRENT XFMR 25A AC - W magazynie:
563
- Część#:
CR4120-100 - Producenci:
CR Magnetics, Inc. - Opis:
SENSOR CURRENT XFMR 100A AC - W magazynie:
738
- Część#:
CR4120S-20 - Producenci:
CR Magnetics, Inc. - Opis:
SENSOR CURRENT XFMR 20A AC - W magazynie:
514
- Część#:
CR4120-5 - Producenci:
CR Magnetics, Inc. - Opis:
SENSOR CURRENT XFMR 5A AC - W magazynie:
518
- Część#:
CR4120S-5 - Producenci:
CR Magnetics, Inc. - Opis:
SENSOR CURRENT XFMR 5A AC - W magazynie:
436
- Część#:
CR4120-15 - Producenci:
CR Magnetics, Inc. - Opis:
SENSOR CURRENT XFMR 15A AC - W magazynie:
524
- Część#:
CR4120S-150 - Producenci:
CR Magnetics, Inc. - Opis:
SENSOR CURRENT XFMR 150A AC - W magazynie:
442
- Część#:
CR4120S-25 - Producenci:
CR Magnetics, Inc. - Opis:
SENSOR CURRENT XFMR 25A AC - W magazynie:
477
- Część#:
CR4120S-40 - Producenci:
CR Magnetics, Inc. - Opis:
SENSOR CURRENT XFMR 40A AC - W magazynie:
529
- Część#:
CR4120-150 - Producenci:
CR Magnetics, Inc. - Opis:
SENSOR CURRENT XFMR 150A AC - W magazynie:
564
- Część#:
CR4120S-15 - Producenci:
CR Magnetics, Inc. - Opis:
SENSOR CURRENT XFMR 15A AC - W magazynie:
451
- Część#:
CR4120S-0.5 - Producenci:
CR Magnetics, Inc. - Opis:
SENSOR CURRENT XFMR 0.5A AC - W magazynie:
429
- Część#:
CR4120-40 - Producenci:
CR Magnetics, Inc. - Opis:
SENSOR CURRENT XFMR 40A AC - W magazynie:
475
- Część#:
CR4120S-30 - Producenci:
CR Magnetics, Inc. - Opis:
SENSOR CURRENT XFMR 30A AC - W magazynie:
433
- Część#:
CR4120-50 - Producenci:
CR Magnetics, Inc. - Opis:
SENSOR CURRENT XFMR 50A AC - W magazynie:
612
- Część#:
CR4120-30 - Producenci:
CR Magnetics, Inc. - Opis:
SENSOR CURRENT XFMR 30A AC - W magazynie:
616
- Część#:
CR4120-10 - Producenci:
CR Magnetics, Inc. - Opis:
SENSOR CURRENT XFMR 10A AC - W magazynie:
556
- Część#:
CR4120-20 - Producenci:
CR Magnetics, Inc. - Opis:
SENSOR CURRENT XFMR 20A AC - W magazynie:
535
- Część#:
CR4120S-10 - Producenci:
CR Magnetics, Inc. - Opis:
SENSOR CURRENT XFMR 10A AC - W magazynie:
477
- Część#:
CR4120S-100 - Producenci:
CR Magnetics, Inc. - Opis:
SENSOR CURRENT XFMR 100A AC - W magazynie:
541
