913S-2-5-01500-PL
CNC Tech
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 913S-2-5-01500-PL z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 913S-2-5-01500-PL z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 913S-2-5-01500-PL |
|---|---|
| Producent | CNC Tech |
| Opis | FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 15M |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $12.528 | $11.309 | $10.835 | |||
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
| $10.158 | $9.819 | $9.278 | |||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 913S-2-5-01500-PL |
|---|---|
| Producent | CNC Tech |
| Opis | FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 15M |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 3367 pcs |
| Arkusz danych | 913S-2-5-0yyyy-PL Drawing~ |
| Zdjęcie produktu | 913S-2-5-01500-PL.jpg |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Singlemode, Duplex |
| Seria | - |
| Return Loss | 50dB |
| oceny | OFNP |
| Inne nazwy | 1175-2074 |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| Długość - Ogólnie | 49.2' (15.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.30dB |
| Rodzaj Fiber | 9/125 |
| cechy | Plenum Rated |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic LC Duplex To ST (2) 9/125 49.2' (15.0m) |
| Color - Złącza | Blue, Yellow |
| Kolor - Kabel | Yellow |
| Typ kabla | - |
| Średnica kabla | 0.08" (2.0mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | ST (2) |
| 1-ty Connector | LC Duplex |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii CNC Tech. W magazynie dostępne są kawałki 3367 CNC Tech 913S-2-5-01500-PL. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
913S-2-5-00300-PL - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 3M - W magazynie:
7926
- Część#:
913S-2-5-00700 - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 7M - W magazynie:
5936
- Część#:
913S-2-5-00100 - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 1M - W magazynie:
7902
- Część#:
913S - Producenci:
Conxall / Switchcraft - Opis:
SWITCH PUSH SPDT 0.25A 125V - W magazynie:
16786
- Część#:
913S-2-5-00300 - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 3M - W magazynie:
6721
- Część#:
913S-2-5-00700-PL - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 7M - W magazynie:
5194
- Część#:
913M-2-3-02500-PL - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 25M - W magazynie:
2288
- Część#:
913S-2-5-01000 - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 10M - W magazynie:
5905
- Część#:
913S-2-5-02500 - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 25M - W magazynie:
3508
- Część#:
913S-2-5-00500-PL - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 5M - W magazynie:
7216
- Część#:
913S-2-5-02000 - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 20M - W magazynie:
4694
- Część#:
913S-2-5-02500-PL - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 25M - W magazynie:
2778
- Część#:
913S-2-5-01000-PL - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 10M - W magazynie:
4951
- Część#:
913X - Producenci:
Conxall / Switchcraft - Opis:
SWITCH PUSH SPDT 0.25A 125V - W magazynie:
27397
- Część#:
913S-2-5-00500 - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 5M - W magazynie:
7819
- Część#:
913S-2-5-02000-PL - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 20M - W magazynie:
3132
- Część#:
913S-2-5-00200-PL - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 2M - W magazynie:
8126
- Część#:
913S-2-5-00100-PL - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 1M - W magazynie:
9533
- Część#:
913S-2-5-00200 - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 2M - W magazynie:
8386
- Część#:
913S-2-5-01500 - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 15M - W magazynie:
4689
