913M-2-3-00500-G
CNC Tech
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 913M-2-3-00500-G z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 913M-2-3-00500-G z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 913M-2-3-00500-G |
|---|---|
| Producent | CNC Tech |
| Opis | FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 5 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $7.323 | $6.61 | $6.333 | $5.938 | ||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
| $5.74 | $5.423 | $5.265 | |||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 913M-2-3-00500-G |
|---|---|
| Producent | CNC Tech |
| Opis | FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 5 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 6602 pcs |
| Arkusz danych | 913M-2-3-0yyyy-G Drawing~ |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Duplex, OM3 |
| Seria | - |
| Return Loss | - |
| oceny | - |
| Inne nazwy | 1175-1920 |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| Długość - Ogólnie | 16.4' (5.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Insertion Loss | 0.30dB |
| Rodzaj Fiber | 50/125 |
| cechy | - |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic LC Duplex To ST (2) 50/125 16.4' (5.0m) |
| Color - Złącza | Beige, Black, Red |
| Kolor - Kabel | Aqua |
| Typ kabla | - |
| Średnica kabla | 0.08" (2.0mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | ST (2) |
| 1-ty Connector | LC Duplex |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii CNC Tech. W magazynie dostępne są kawałki 6602 CNC Tech 913M-2-3-00500-G. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
913M-2-1-02500-PL - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 25M - W magazynie:
2118
- Część#:
913M-2-3-00300-G - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 3M - W magazynie:
7509
- Część#:
913M-2-3-00300-PL - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 3M - W magazynie:
6367
- Część#:
913M-2-3-00700-PL - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 7M - W magazynie:
4739
- Część#:
913M-2-3-01000-PL - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 10M - W magazynie:
3596
- Część#:
913M-2-3-02000-PL - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 20M - W magazynie:
2226
- Część#:
913M-2-3-02500-G - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 25M - W magazynie:
2747
- Część#:
913M-2-3-00700-G - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 7M - W magazynie:
6175
- Część#:
913M-2-3-00100-PL - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 1M - W magazynie:
8179
- Część#:
913M-2-1-02000 - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 20M - W magazynie:
3893
- Część#:
913M-2-3-00100-G - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 1M - W magazynie:
8896
- Część#:
913M-2-3-00200-PL - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 2M - W magazynie:
6671
- Część#:
913M-2-1-02000-PL - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 20M - W magazynie:
2865
- Część#:
913M-2-3-01500-PL - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 15M - W magazynie:
3093
- Część#:
913M-2-3-01500-G - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 15M - W magazynie:
3934
- Część#:
913M-2-3-01000-G - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 10M - W magazynie:
4412
- Część#:
913M-2-1-02500 - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 25M - W magazynie:
3570
- Część#:
913M-2-3-00500-PL - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 5M - W magazynie:
6295
- Część#:
913M-2-3-00200-G - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 2M - W magazynie:
7275
- Część#:
913M-2-3-02000-G - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 20M - W magazynie:
3064

