911S-2-5-00100-PL
CNC Tech
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 911S-2-5-00100-PL z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 911S-2-5-00100-PL z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 911S-2-5-00100-PL |
|---|---|
| Producent | CNC Tech |
| Opis | FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 1M |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $6.882 | $6.39 | $5.735 | $5.571 | ||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
| $4.916 | $4.588 | $4.49 | |||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 911S-2-5-00100-PL |
|---|---|
| Producent | CNC Tech |
| Opis | FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 1M |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 8585 pcs |
| Arkusz danych | 911S-2-5-0yyyy-PL Drawing~ |
| Zdjęcie produktu | 911S-2-5-00100-PL.jpg |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Singlemode, Duplex |
| Seria | - |
| Return Loss | 50dB |
| oceny | OFNP |
| Inne nazwy | 1175-2039 |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| Długość - Ogólnie | 3.3' (1.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.30dB |
| Rodzaj Fiber | 9/125 |
| cechy | Plenum Rated |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic LC Duplex To LC Duplex 9/125 3.3' (1.0m) |
| Color - Złącza | Blue |
| Kolor - Kabel | Yellow |
| Typ kabla | - |
| Średnica kabla | 0.08" (2.0mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | LC Duplex |
| 1-ty Connector | LC Duplex |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii CNC Tech. W magazynie dostępne są kawałki 8585 CNC Tech 911S-2-5-00100-PL. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
911S-2-5-01000 - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 10M - W magazynie:
5661
- Część#:
911S-2-5-00100 - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 1M - W magazynie:
8118
- Część#:
911M-2-3-02000-PL - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 20M - W magazynie:
2064
- Część#:
911S-2-5-00700 - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 7M - W magazynie:
6430
- Część#:
911M-2-3-01000-G - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 10M - W magazynie:
4106
- Część#:
911M-2-3-02000-G - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 20M - W magazynie:
2636
- Część#:
911S-2-5-00500 - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 5M - W magazynie:
7500
- Część#:
911M-2-3-01000-PL - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 10M - W magazynie:
4279
- Część#:
911M-2-3-01500-G - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 15M - W magazynie:
3793
- Część#:
911S-2-5-00200 - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 2M - W magazynie:
8154
- Część#:
911M-2-3-00700-PL - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 7M - W magazynie:
4469
- Część#:
911S-2-5-00300 - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 3M - W magazynie:
6366
- Część#:
911M-2-3-02500-G - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 25M - W magazynie:
2597
- Część#:
911M-2-3-02500-PL - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 25M - W magazynie:
1945
- Część#:
911S-2-5-01000-PL - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 10M - W magazynie:
4125
- Część#:
911S-2-5-00500-PL - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 5M - W magazynie:
6440
- Część#:
911S-2-5-00700-PL - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 7M - W magazynie:
4672
- Część#:
911S-2-5-00300-PL - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 3M - W magazynie:
7888
- Część#:
911S-2-5-00200-PL - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 2M - W magazynie:
6308
- Część#:
911M-2-3-01500-PL - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 15M - W magazynie:
2920
