911M-2-3-01500-G
CNC Tech
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 911M-2-3-01500-G z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 911M-2-3-01500-G z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 911M-2-3-01500-G |
|---|---|
| Producent | CNC Tech |
| Opis | FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 15M |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $13.671 | $12.34 | $11.822 | |||
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
| $11.084 | $10.714 | $10.123 | |||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 911M-2-3-01500-G |
|---|---|
| Producent | CNC Tech |
| Opis | FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 15M |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 3793 pcs |
| Arkusz danych | 911M-2-3-0yyyy-G Drawing~ |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Duplex, OM3 |
| Seria | - |
| Return Loss | - |
| oceny | - |
| Inne nazwy | 1175-1896 |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| Długość - Ogólnie | 49.2' (15.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Insertion Loss | 0.30dB |
| Rodzaj Fiber | 50/125 |
| cechy | - |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic LC Duplex To LC Duplex 50/125 49.2' (15.0m) |
| Color - Złącza | Beige |
| Kolor - Kabel | Aqua |
| Typ kabla | - |
| Średnica kabla | 0.08" (2.0mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | LC Duplex |
| 1-ty Connector | LC Duplex |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii CNC Tech. W magazynie dostępne są kawałki 3793 CNC Tech 911M-2-3-01500-G. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
911M-2-3-02500-G - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 25M - W magazynie:
2597
- Część#:
911M-2-3-00200-G - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 2M - W magazynie:
7442
- Część#:
911M-2-3-00500-PL - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 5M - W magazynie:
4903
- Część#:
911M-2-3-02000-PL - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 20M - W magazynie:
2064
- Część#:
911M-2-3-02500-PL - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 25M - W magazynie:
1945
- Część#:
911S-2-5-00300 - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 3M - W magazynie:
6366
- Część#:
911S-2-5-00100-PL - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 1M - W magazynie:
8585
- Część#:
911M-2-3-00700-PL - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 7M - W magazynie:
4469
- Część#:
911M-2-3-00300-PL - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 3M - W magazynie:
6029
- Część#:
911M-2-3-00200-PL - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 2M - W magazynie:
7956
- Część#:
911S-2-5-00200-PL - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 2M - W magazynie:
6308
- Część#:
911M-2-3-00300-G - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 3M - W magazynie:
8039
- Część#:
911M-2-3-02000-G - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 20M - W magazynie:
2636
- Część#:
911S-2-5-00200 - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 2M - W magazynie:
8154
- Część#:
911M-2-3-01000-PL - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 10M - W magazynie:
4279
- Część#:
911S-2-5-00100 - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 1M - W magazynie:
8118
- Część#:
911M-2-3-00500-G - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 5M - W magazynie:
5740
- Część#:
911M-2-3-00700-G - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 7M - W magazynie:
5137
- Część#:
911M-2-3-01500-PL - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 15M - W magazynie:
2920
- Część#:
911M-2-3-01000-G - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 10M - W magazynie:
4106

