911M-2-1-01500-PL
CNC Tech
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 911M-2-1-01500-PL z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 911M-2-1-01500-PL z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 911M-2-1-01500-PL |
|---|---|
| Producent | CNC Tech |
| Opis | FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 15M |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $14.926 | $13.472 | $12.907 | |||
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
| $12.101 | $11.697 | $11.052 | |||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 911M-2-1-01500-PL |
|---|---|
| Producent | CNC Tech |
| Opis | FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 15M |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 2963 pcs |
| Arkusz danych | 911M-2-1-0yyyy-PL Drawing~ |
| Zdjęcie produktu | 911M-2-1-01500-PL.jpg |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Duplex, OM1 |
| Seria | - |
| Return Loss | - |
| oceny | OFNP |
| Inne nazwy | 1175-2029 |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| Długość - Ogólnie | 49.2' (15.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.30dB |
| Rodzaj Fiber | 62.5/125 |
| cechy | Plenum Rated |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic LC Duplex To LC Duplex 62.5/125 49.2' (15.0m) |
| Color - Złącza | Beige |
| Kolor - Kabel | Orange |
| Typ kabla | - |
| Średnica kabla | 0.08" (2.0mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | LC Duplex |
| 1-ty Connector | LC Duplex |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii CNC Tech. W magazynie dostępne są kawałki 2963 CNC Tech 911M-2-1-01500-PL. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
911M-2-1-02000-PL - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 20M - W magazynie:
2539
- Część#:
911M-2-1-02500-PL - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 25M - W magazynie:
2231
- Część#:
911M-2-1-00500 - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 5M - W magazynie:
7363
- Część#:
911M-2-3-00300-PL - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 3M - W magazynie:
6029
- Część#:
911M-2-1-02000 - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 20M - W magazynie:
3622
- Część#:
911M-2-1-02500 - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 25M - W magazynie:
2959
- Część#:
911M-2-3-00100-G - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 1M - W magazynie:
9401
- Część#:
911M-2-1-01000-PL - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 10M - W magazynie:
4323
- Część#:
911M-2-1-00500-PL - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 5M - W magazynie:
6017
- Część#:
911M-2-1-00300-PL - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 3M - W magazynie:
6695
- Część#:
911M-2-1-01500 - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 15M - W magazynie:
4867
- Część#:
911M-2-1-01000 - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 10M - W magazynie:
4645
- Część#:
911M-2-1-00200-PL - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 2M - W magazynie:
7180
- Część#:
911M-2-1-00700-PL - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 7M - W magazynie:
4967
- Część#:
911M-2-3-00300-G - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 3M - W magazynie:
8039
- Część#:
911M-2-1-00300 - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 3M - W magazynie:
6453
- Część#:
911M-2-1-00700 - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 7M - W magazynie:
5524
- Część#:
911M-2-3-00200-PL - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 2M - W magazynie:
7956
- Część#:
911M-2-3-00200-G - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 2M - W magazynie:
7442
- Część#:
911M-2-3-00100-PL - Producenci:
CNC Tech - Opis:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 1M - W magazynie:
7241
