QS1 KQS1 BK N C
C&K
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup QS1 KQS1 BK N C z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup QS1 KQS1 BK N C z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | QS1 KQS1 BK N C |
|---|---|
| Producent | C&K |
| Opis | SWITCH NAVIG ROCKER 100MA 30V |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $15.834 | $14.294 | $13.695 | |||
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
| $12.839 | $12.411 | $11.726 | |||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | QS1 KQS1 BK N C |
|---|---|
| Producent | C&K |
| Opis | SWITCH NAVIG ROCKER 100MA 30V |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 3144 pcs |
| Arkusz danych | QS, RS Switch Modules Datasheet |
| Zdjęcie produktu | QS1 KQS1 BK N C.jpg |
| Kategoria | Przełączniki |
| Napięcie znamionowe - DC | 30V |
| Napięcie - Dostawa | - |
| Rodzaj | Navigation Switch, 2 - Axis |
| Termination Style | Card Edge |
| funkcji przełącznika | 4-Way Directional |
| Seria | QS |
| Wycięcie w panelu Wymiary | - |
| Wydajność | Digital (Mechanical Switch) |
| Inne nazwy | *QS1 K*QS1 BK N C *QS1 KQS1 BK N C 840300-0501 CKN9538 QS1KQS1BKNC |
| temperatura robocza | -25°C ~ 85°C |
| Siła robocza | - |
| Rodzaj mocowania | Panel Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Trwałość mechaniczna | 1,000,000 Cycles |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Stopień ochrony | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Funkcje, Extra | - |
| cechy | - |
| Życie elektryczne | 1,000,000 Cycles |
| szczegółowy opis | Navigation Switch, 2 - Axis Digital (Mechanical Switch) Output |
| Aktualna ocena | 100mA (DC) |
| Materiał styków | - |
| Kontakt Finish | - |
| Typ urządzenia uruchamiającego | Rocker |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii C&K. W magazynie dostępne są kawałki 3144 C&K QS1 KQS1 BK N C. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
QS10.241-A1 - Producenci:
PULS, LP - Opis:
AC/DC CONVERTER 24V 240W - W magazynie:
174
- Część#:
QS101XXB24 - Producenci:
APEM Inc. - Opis:
INDICATOR 10MM FIXED BL 24V SLDR - W magazynie:
32180
- Część#:
QS1 KQS1 BK S C - Producenci:
C&K - Opis:
SWITCH NAVIG ROCKER 100MA 30V - W magazynie:
4551
- Część#:
QS101XXHG110 - Producenci:
APEM Inc. - Opis:
INDICATOR 10MM FIXED HI GRN 110V - W magazynie:
36916
- Część#:
QS10.481-D1 - Producenci:
PULS - Opis:
DIN RAIL PWR SUPPLY 240W 48V 5A - W magazynie:
191
- Część#:
QS10.121-A1 - Producenci:
PULS - Opis:
DIN RAIL PWR SUPPLY 180W 12V 15A - W magazynie:
158
- Część#:
QS101XXB12 - Producenci:
APEM Inc. - Opis:
INDICATOR 10MM FIXED BL 12V SLDR - W magazynie:
31827
- Część#:
QS10.241-C1 - Producenci:
PULS - Opis:
DIN RAIL PWR SUPPLY 240W 24V 10A - W magazynie:
223
- Część#:
QS10.241-D1 - Producenci:
PULS - Opis:
DIN RAIL PWR SUPPLY 240W 24V 10A - W magazynie:
274
- Część#:
QS101XXHB220 - Producenci:
APEM Inc. - Opis:
INDICATOR 10MM FIXED HI BLU 220V - W magazynie:
23818
- Część#:
QS101XXHG220 - Producenci:
APEM Inc. - Opis:
INDICATOR 10MM FIXED HI GRN 220V - W magazynie:
44988
- Część#:
QS101XXHB110 - Producenci:
APEM Inc. - Opis:
INDICATOR 10MM FIXED HI BLU 110V - W magazynie:
25089
- Część#:
QS101XXG24 - Producenci:
APEM Inc. - Opis:
INDICATOR 10MM FIXED GR 24V SLDR - W magazynie:
49465
- Część#:
QS101XXG12 - Producenci:
APEM Inc. - Opis:
INDICATOR 10MM FIXED GR 12V SLDR - W magazynie:
48368
- Część#:
QS10.481-A1 - Producenci:
PULS - Opis:
DIN RAIL PWR SUPPLY 240W 48V 5A - W magazynie:
167
