KSL0V411 LFTR
C&K
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup KSL0V411 LFTR z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup KSL0V411 LFTR z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | KSL0V411 LFTR |
|---|---|
| Producent | C&K |
| Opis | SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.388 | $0.372 | $0.351 | $0.309 | $0.281 | |
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 5000 pcs | ||
| $0.267 | $0.26 | $0.204 | $0.19 | ||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | KSL0V411 LFTR |
|---|---|
| Producent | C&K |
| Opis | SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 127409 pcs |
| Arkusz danych | KSA, KSL Series Tact Datasheet |
| Zdjęcie produktu | KSL0V411 LFTR-001.jpg , KSL0V411 LFTR-002.jpg , KSL0V411 LFTR-003.jpg |
| Kategoria | Przełączniki |
| Typ atrybutów | IP60 - Dust Tight |
| Termination Style | PC Pin |
| Supply Current | - |
| Seria | KSL |
| Stan RoHS | Bulk |
| Siła zwolnienia | - |
| Relay Type | - |
| Kod wyjścia | Side Actuated |
| Inne nazwy | *KSL0V411 LFTR CKN10749 KSL0V411 LFTR-ND Y33R41139FP LFT Y33R41139FP LFT-ND Y33R41139FPLFT |
| temperatura robocza | -40°C ~ 90°C |
| Rodzaj mocowania | Through Hole, Right Angle |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta | KSL0V411 LFTR |
| Oświetlenie Napięcie (nominalna) | Non-Illuminated |
| Oświetlenie | Standard |
| Typ bezpiecznika | - |
| Typ płynu | 0.05A @ 32VDC |
| cechy | - |
| Rozszerzony opis | Tactile Switch SPST-NO Side Actuated Through Hole, Right Angle |
| Opis | SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V |
| hrabia Rate | SPST-NO |
| Kontakt Timing | Off-Mom |
| Podłoże, Carrier | 8.00mm x 8.00mm |
| Actuator Style / rozmiar | 300gf |
| siłownik Orientacja | 11.10mm |
| Długość siłownika, prawy kąt | - |
| siłownik Kolor | - |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii C&K. W magazynie dostępne są kawałki 127409 C&K KSL0V411 LFTR. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
KSL0V411LFTR - Producenci:
C&K - Opis:
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V - W magazynie:
122813
- Część#:
KSL0V431LFT - Producenci:
C&K - Opis:
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.01A 32V - W magazynie:
89530
- Część#:
KSL0V331LFT - Producenci:
C&K - Opis:
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.01A 32V - W magazynie:
115812
- Część#:
KSL0V311LFT - Producenci:
C&K - Opis:
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V - W magazynie:
133635
- Część#:
KSL0V411LFT - Producenci:
C&K - Opis:
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V - W magazynie:
5400
- Część#:
KSL0V531LFT - Producenci:
C&K - Opis:
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.01A 32V - W magazynie:
138728
- Część#:
KSL0V531 LFTR - Producenci:
C&K - Opis:
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.01A 32V - W magazynie:
118960
- Część#:
KSL0V311 LFTR - Producenci:
C&K - Opis:
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V - W magazynie:
125856
- Część#:
KSL0V431 LFTR - Producenci:
C&K - Opis:
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.01A 32V - W magazynie:
63240
- Część#:
KSL0V331 LFTR - Producenci:
C&K - Opis:
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.01A 32V - W magazynie:
100925
- Część#:
KSL0V511 LFTR - Producenci:
C&K - Opis:
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V - W magazynie:
94635
- Część#:
KSL0V511LFT - Producenci:
C&K - Opis:
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V - W magazynie:
163665
