SCLC-SDTP050
Bel
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup SCLC-SDTP050 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup SCLC-SDTP050 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | SCLC-SDTP050 |
|---|---|
| Producent | Bel |
| Opis | FIBER OPTIC CBL SGNL SC/LC 5M |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $6.057 | $5.624 | $5.047 | $4.903 | ||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
| $4.326 | $4.038 | $3.951 | |||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | SCLC-SDTP050 |
|---|---|
| Producent | Bel |
| Opis | FIBER OPTIC CBL SGNL SC/LC 5M |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 8820 pcs |
| Arkusz danych | LC,SC,ST Fiber Optic Cable Assembly Drawing |
| Zdjęcie produktu | SCLC-SDTP050.jpg |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Singlemode, Duplex, OS2 |
| Seria | - |
| Return Loss | - |
| oceny | - |
| Inne nazwy | 1847-1149 |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 16.4' (5.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Insertion Loss | - |
| Rodzaj Fiber | 9/125 |
| cechy | - |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic LC Duplex To SC Duplex 9/125 16.4' (5.0m) |
| Color - Złącza | Blue |
| Kolor - Kabel | Yellow |
| Typ kabla | - |
| Średnica kabla | 0.08" (2.0mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | SC Duplex |
| 1-ty Connector | LC Duplex |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Bel. W magazynie dostępne są kawałki 8820 Bel SCLC-SDTP050. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
SCLC-6DTP010 - Producenci:
Bel - Opis:
FIBER OPTIC CBL MULTI SC/LC 1M - W magazynie:
11800
- Część#:
SCLT3-8BT8 - Producenci:
STMicroelectronics - Opis:
IC SERIAL TERM 8-LINE 38HTSSOP - W magazynie:
23959
- Część#:
SCLC-6DTP050 - Producenci:
Bel - Opis:
FIBER OPTIC CBL MULTI SC/LC 3M - W magazynie:
7963
- Część#:
SCLT3-8BT8-TR - Producenci:
STMicroelectronics - Opis:
IC SERIAL TERM 8-LINE 38HTSSOP - W magazynie:
37243
- Część#:
SCLC-SDTP020 - Producenci:
Bel - Opis:
FIBER OPTIC CBL SGNL SC/LC 2M - W magazynie:
10549
- Część#:
SCLC-3DTP020 - Producenci:
Bel - Opis:
FIBER OPTIC CBL MULTI SC/LC 2M - W magazynie:
10233
- Część#:
SCLC-3DTP050 - Producenci:
Bel - Opis:
FIBER OPTIC CBL MULTI SC/LC 5M - W magazynie:
8761
- Część#:
SCLC-SDTP010 - Producenci:
Bel - Opis:
FIBER OPTIC CBL SGNL SC/LC 1M - W magazynie:
10377
- Część#:
SCLC-6DTP030 - Producenci:
Bel - Opis:
FIBER OPTIC CBL MULTI SC/LC 5M - W magazynie:
10535
- Część#:
SCLC-6DTP020 - Producenci:
Bel - Opis:
FIBER OPTIC CBL MULTI SC/LC 2M - W magazynie:
10943
- Część#:
SCLC-3DTP030 - Producenci:
Bel - Opis:
FIBER OPTIC CBL MULTI SC/LC 3M - W magazynie:
11001
- Część#:
SCLT3-8BQ7-TR - Producenci:
STMicroelectronics - Opis:
IC CURRENT LIMITER 48QFN - W magazynie:
89019
- Część#:
SCLC-SDTP030 - Producenci:
Bel - Opis:
FIBER OPTIC CBL SGNL SC/LC 3M - W magazynie:
8960
- Część#:
SCLC-3DTP010 - Producenci:
Bel - Opis:
FIBER OPTIC CBL MULTI SC/LC 1M - W magazynie:
13380
