DFSM-LCLC-1M
B+B SmartWorx, Inc.
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup DFSM-LCLC-1M z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup DFSM-LCLC-1M z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | DFSM-LCLC-1M |
|---|---|
| Producent | B+B SmartWorx, Inc. |
| Opis | SINGLE-MODE DUPLEX FIBER CABLE, |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | DFSM-LCLC-1M |
|---|---|
| Producent | B+B SmartWorx, Inc. |
| Opis | SINGLE-MODE DUPLEX FIBER CABLE, |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 4835 pcs |
| Arkusz danych | DFSM-LCLC-xx Drawing |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Singlemode, Duplex |
| Seria | - |
| Return Loss | 55dB |
| oceny | OFNR |
| temperatura robocza | -20°C ~ 60°C |
| Długość - Ogólnie | 3.3' (1.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Insertion Loss | 0.50dB |
| Rodzaj Fiber | 9/125 |
| cechy | Riser, Zipcord |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic LC To LC 9/125 3.3' (1.0m) |
| Color - Złącza | Blue |
| Kolor - Kabel | Yellow |
| Typ kabla | Twin Zip |
| Średnica kabla | 0.08" (2.0mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | LC |
| 1-ty Connector | LC |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii B+B SmartWorx, Inc.. W magazynie dostępne są kawałki 4835 B+B SmartWorx, Inc. DFSM-LCLC-1M. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
DFSM-LCLC-5M - Producenci:
B+B SmartWorx, Inc. - Opis:
SINGLE-MODE DUPLEX FIBER CABLE, - W magazynie:
5369
- Część#:
DFSM-SCLC-1M - Producenci:
B+B SmartWorx, Inc. - Opis:
CABLE FIBER OPTIC SC-LC 1M - W magazynie:
4500
- Część#:
DFSM-LCLC-10M - Producenci:
B+B SmartWorx, Inc. - Opis:
SINGLE-MODE DUPLEX FIBER CABLE, - W magazynie:
1896
- Część#:
DFSM-SCLC-5M - Producenci:
B+B SmartWorx, Inc. - Opis:
CABLE FIBER OPTIC SC-LC 5M - W magazynie:
4523
- Część#:
DFSG-30-0002 - Producenci:
Schurter - Opis:
COMMON MODE CHOKE 6A 1LN TH - W magazynie:
22933
- Część#:
DFSM-SCSC-10M - Producenci:
B+B SmartWorx, Inc. - Opis:
SINGLE-MODE DUPLEX FIBER CABLE, - W magazynie:
4594
- Część#:
DFSM-LCLC-2M - Producenci:
B+B SmartWorx, Inc. - Opis:
SINGLE-MODE DUPLEX FIBER CABLE, - W magazynie:
5644
- Część#:
DFSM-SCLC-3M - Producenci:
B+B SmartWorx, Inc. - Opis:
CABLE FIBER OPTIC SC-LC 3M - W magazynie:
5773
- Część#:
DFSM-SCLC-2M - Producenci:
B+B SmartWorx, Inc. - Opis:
CABLE FIBER OPTIC SC-LC 2M - W magazynie:
6043
- Część#:
DFSM-SCLC-10M - Producenci:
B+B SmartWorx, Inc. - Opis:
CABLE FIBER OPTIC SC-LC 10M - W magazynie:
4396
- Część#:
DFSG-33-0001 - Producenci:
Schurter - Opis:
COMMON MODE CHOKE 5A 1LN TH - W magazynie:
15812
- Część#:
DFSM-SCSC-1M - Producenci:
B+B SmartWorx, Inc. - Opis:
SINGLE-MODE DUPLEX FIBER CABLE, - W magazynie:
5116
- Część#:
DFSM-LCLC-3M - Producenci:
B+B SmartWorx, Inc. - Opis:
SINGLE-MODE DUPLEX FIBER CABLE, - W magazynie:
4948
- Część#:
DFSG-25-0002 - Producenci:
Schurter - Opis:
COMMON MODE CHOKE 3A 1LN TH - W magazynie:
24310
- Część#:
DFSG-25-0001 - Producenci:
Schurter - Opis:
COMMON MODE CHOKE 2A 1LN TH - W magazynie:
21376
- Część#:
DFSG-30-0001 - Producenci:
Schurter - Opis:
COMMON MODE CHOKE 3A 1LN TH - W magazynie:
23772
- Część#:
DFSG-20-0002 - Producenci:
Schurter - Opis:
COMMON MODE CHOKE 1.5A 1LN TH - W magazynie:
20394
- Część#:
DFS25A-A2CAD005000 - Producenci:
SICK - Opis:
ROTARY ENCODR INCREMENT 5000PPR - W magazynie:
252
- Część#:
DFSG-20-0001 - Producenci:
Schurter - Opis:
COMMON MODE CHOKE 800MA 1LN TH - W magazynie:
23157
- Część#:
DFSG-33-0002 - Producenci:
Schurter - Opis:
COMMON MODE CHOKE 10A 1LN TH - W magazynie:
18544

