9-6374659-8
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 9-6374659-8 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 9-6374659-8 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 9-6374659-8 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | C/A LC TO LC MM 2.0MM 100M |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 2 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $55.794 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 9-6374659-8 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | C/A LC TO LC MM 2.0MM 100M |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 628 pcs |
| Arkusz danych | 6374659 Drawing |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Duplex |
| Seria | - |
| Return Loss | - |
| oceny | PVDF |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 328.1' (100.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.35dB |
| Rodzaj Fiber | 62.5/125 |
| cechy | Low Smoke, Zipcord |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic LC To LC 62.5/125 328.1' (100.0m) |
| Color - Złącza | Beige |
| Kolor - Kabel | Orange |
| Typ kabla | Twin Zip |
| Średnica kabla | 0.08" (2.0mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | LC |
| 1-ty Connector | LC |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 628 Agastat Relays / TE Connectivity 9-6374659-8. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
9-6374659-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A LC TO LC MM 2.0MM 0.5M - W magazynie:
4127
- Część#:
9-6374659-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A LC TO LC MM 1.6MM 27M1 - W magazynie:
1253
- Część#:
9-6318491-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
.5FHP08H,220,S,GIG,08/SN,HT,NSYE - W magazynie:
3651
- Część#:
9-6374615-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A LC-SC 62.5/125,2.0MM - W magazynie:
172
- Część#:
9-6278900-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 93M1 - W magazynie:
394
- Część#:
9-6437127-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE FLXSTRP 10POS 1.27MM 0.75" - W magazynie:
134620
- Część#:
9-6437131-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE FLXSTRP 9POS 1.27MM 2" - W magazynie:
71537
- Część#:
9-6278901-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ - W magazynie:
2089
- Część#:
9-640457-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
220P MTA100 HDR ASSY SQ SPCL - W magazynie:
7119
- Część#:
9-6374613-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A LC-SC DUP 50/125 MM 101M - W magazynie:
481
- Część#:
9-6374659-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A LC TO LC MM 2.0MM 300M - W magazynie:
206
- Część#:
9-6437130-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE FLXSTRP 20POS 1.27MM 2.25" - W magazynie:
85236
- Część#:
9-6374615-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A LC-SC 62.5/125,2.0MM - W magazynie:
410
- Część#:
9-640456-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
220P MTA100 HDR ASSY SQ SPCL - W magazynie:
10605
- Część#:
9-638264-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN RECPT 16POS R/A TIN TAB - W magazynie:
27860
- Część#:
9-638266-1 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
28P 040 HYBRID HTN CAP ASSY - W magazynie:
24635
- Część#:
9-638254-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
16P 040 VERT HYBRID CAP ASSY - W magazynie:
27574
- Część#:
9-6278900-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ - W magazynie:
340
- Część#:
9-6374659-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A LC TO LC MM 1.6MM 36M1 - W magazynie:
1063
- Część#:
9-6437128-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE FLXSTRP 5POS 1.27MM 1.2" - W magazynie:
183590

