9-6278901-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 9-6278901-1 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 9-6278901-1 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 9-6278901-1 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $15.74 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 9-6278901-1 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 2089 pcs |
| Arkusz danych | 6278901 |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Duplex |
| Seria | - |
| Return Loss | 20dB |
| oceny | OFNP |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 0.98' (300mm) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.50dB |
| Rodzaj Fiber | 62.5/125 |
| cechy | Plenum, Zipcord |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic ST (2) To MT-RJ Secure 62.5/125 0.98' (300mm) |
| Color - Złącza | Blue |
| Kolor - Kabel | Orange |
| Typ kabla | Twin Zip |
| Średnica kabla | 0.14" (3.6mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | MT-RJ Secure |
| 1-ty Connector | ST (2) |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 2089 Agastat Relays / TE Connectivity 9-6278901-1. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
9-6374659-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A LC TO LC MM 2.0MM 300M - W magazynie:
206
- Część#:
9-6278896-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,62.5,MTRJ-SC - W magazynie:
309
- Część#:
9-6374659-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A LC TO LC MM 2.0MM 100M - W magazynie:
628
- Część#:
9-6278032-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A MT-RJ/MT-RJ MM - W magazynie:
3448
- Część#:
9-6374659-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A LC TO LC MM 1.6MM 27M1 - W magazynie:
1253
- Część#:
9-6278900-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ - W magazynie:
2046
- Część#:
9-6278896-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,62.5,MTRJ-SC - W magazynie:
416
- Część#:
9-6278128-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
MT-RJ/MT-RJ 550M1 C/A - W magazynie:
105
- Część#:
9-6374613-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A LC-SC DUP 50/125 MM 101M - W magazynie:
481
- Część#:
9-6374659-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A LC TO LC MM 1.6MM 36M1 - W magazynie:
1063
- Część#:
9-6278899-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,62.5,MTRJ-ST - W magazynie:
2406
- Część#:
9-6278898-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ - W magazynie:
2099
- Część#:
9-6374659-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A LC TO LC MM 2.0MM 0.5M - W magazynie:
4127
- Część#:
9-6318491-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
.5FHP08H,220,S,GIG,08/SN,HT,NSYE - W magazynie:
3651
- Część#:
9-6278900-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 93M1 - W magazynie:
394
- Część#:
9-6278900-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ - W magazynie:
340
- Część#:
9-6374615-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A LC-SC 62.5/125,2.0MM - W magazynie:
172
- Część#:
9-6374615-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A LC-SC 62.5/125,2.0MM - W magazynie:
410
- Część#:
9-638254-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
16P 040 VERT HYBRID CAP ASSY - W magazynie:
27574
- Część#:
9-6278896-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,62.5,MTRJ-SC - W magazynie:
324

