9-5492191-0
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 9-5492191-0 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 9-5492191-0 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 9-5492191-0 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CA SM LDS SCAPC-SC 200M |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $77.737 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 9-5492191-0 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CA SM LDS SCAPC-SC 200M |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 428 pcs |
| Arkusz danych | 5492191 |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Singlemode, Simplex |
| Seria | - |
| Return Loss | 65dB |
| oceny | OFNR |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 656.2' (200.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.50dB |
| Rodzaj Fiber | - |
| cechy | Riser |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic SC/APC To SC/UPC 656.2' (200.0m) |
| Color - Złącza | Blue, Green |
| Kolor - Kabel | Yellow |
| Typ kabla | Buffered Fiber |
| Średnica kabla | 0.12" (3.0mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | SC/UPC |
| 1-ty Connector | SC/APC |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 428 Agastat Relays / TE Connectivity 9-5492191-0. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
9-5503959-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A,62.5/125UM LDD OM CER 457.2M - W magazynie:
5131
- Część#:
9-539496-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
INSERTION FINGER, COMPL. - W magazynie:
44
- Część#:
9-5492249-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125UM LDD SC(NG) - W magazynie:
4067
- Część#:
9-531224-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN SOCKET 22-26AWG GOLD CRIMP - W magazynie:
112212
- Część#:
9-5503959-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A,62.5/125UM LDD OM CER 365.8M - W magazynie:
5480
- Część#:
9-528040-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
DIE SET, LOCATOR IPT 50 SQ MM E - W magazynie:
26
- Część#:
9-5492191-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDS SCAPC-SC 61M - W magazynie:
1007
- Część#:
9-5503959-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A,62.5/125UM LDD OM CER 91.4M - W magazynie:
4548
- Część#:
9-5504970-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125UMLDS SC(NG)SC(NG) - W magazynie:
4837
- Część#:
9-5492187-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDS FCAPC-FCAPC - W magazynie:
593
- Część#:
9-52956-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN SPADE TERM 14-16AWG #8 BLU - W magazynie:
54666
- Część#:
9-52935-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN SPADE TERM 14-16AWG #6 BLU - W magazynie:
143780
- Część#:
9-528040-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
DIE SET W. LOC. SHIELD. BR. IPT - W magazynie:
12
- Część#:
9-5503959-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A,62.5/125UM LDD OM CER 274.3M - W magazynie:
4572
- Część#:
9-539904-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONVERSION KIT 1.2X0.6 - W magazynie:
3
- Część#:
9-52937-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN SPADE TERM 14-16AWG #10 BLU - W magazynie:
139880
- Część#:
9-5492249-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125UM LDD SC(NG) - W magazynie:
4901
- Część#:
9-5503959-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125UM LDD OM CER 100M - W magazynie:
4997
- Część#:
9-5503959-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A,62.5/125UM LDD OM CER 182.9M - W magazynie:
5782
- Część#:
9-534998-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
80 MODIV VRT DR CE 100/125 - W magazynie:
10873

