8-6828317-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 8-6828317-1 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 8-6828317-1 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 8-6828317-1 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | C/A,2.0MM,RISER,XG,AQUA,LC DUP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $57.40 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 8-6828317-1 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | C/A,2.0MM,RISER,XG,AQUA,LC DUP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 548 pcs |
| Arkusz danych | 6828317 Drawing |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Duplex |
| Seria | - |
| Return Loss | - |
| oceny | OFNR |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 200.0' (61.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.59dB |
| Rodzaj Fiber | 50/125 |
| cechy | Riser, Zipcord |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic LC Duplex To LC Duplex 50/125 200.0' (61.0m) |
| Color - Złącza | Beige |
| Kolor - Kabel | Aqua |
| Typ kabla | Twin Zip |
| Średnica kabla | 0.16" (4.2mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | LC Duplex |
| 1-ty Connector | LC Duplex |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 548 Agastat Relays / TE Connectivity 8-6828317-1. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
8-683403-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
ANVIL, COMBINATION - W magazynie:
526
- Część#:
8-683403-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
ANVIL, COMBINATION - W magazynie:
500
- Część#:
8-662520-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
ANVIL, COMBINATION - W magazynie:
526
- Część#:
8-6828318-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A,2.0MM,RISER,XG,AQUA,LC-SC - W magazynie:
1692
- Część#:
8-662520-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
ANVIL, COMBINATION - W magazynie:
450
- Część#:
8-662520-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
ANVIL, COMBINATION - W magazynie:
462
- Część#:
8-683403-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
ANVIL, COMBINATION - W magazynie:
449
- Część#:
8-683403-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
ANVIL, COMBINATION - W magazynie:
490
- Część#:
8-6828318-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A,2.0MM,RISER,XG,AQUA,LC-SC - W magazynie:
2389
- Część#:
8-662520-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
ANVIL, COMBINATION - W magazynie:
464
- Część#:
8-662186-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
ANVIL, COMBINATION .080 - W magazynie:
534
- Część#:
8-662520-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
ANVIL, COMBINATION - W magazynie:
450
- Część#:
8-662520-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
ANVIL, COMBINATION - W magazynie:
439
- Część#:
8-662520-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
ANVIL, COMBINATION - W magazynie:
433
- Część#:
8-6828318-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A,2.0MM,RISER,XG,AQUA,LC-SC - W magazynie:
1877
- Część#:
8-662520-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
ANVIL, COMBINATION - W magazynie:
442
- Część#:
8-6828318-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A,2.0MM,RISER,XG,AQUA,LC-SC - W magazynie:
1348
- Część#:
8-662520-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
ANVIL, COMBINATION - W magazynie:
493
- Część#:
8-683403-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
ANVIL, COMBINATION - W magazynie:
478
- Część#:
8-683403-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
ANVIL, COMBINATION - W magazynie:
400

