8-6435024-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 8-6435024-1 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 8-6435024-1 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 8-6435024-1 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | C/A 62.5125 12FIB, PLE, MPO |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $1,272.575 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 8-6435024-1 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | C/A 62.5125 12FIB, PLE, MPO |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 27 pcs |
| Arkusz danych | 6435024 |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Simplex |
| Seria | - |
| Return Loss | - |
| oceny | OFNP, OFNR |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 1588.0' (484.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 1.50dB |
| Rodzaj Fiber | 62.5/125 |
| cechy | Plenum, Riser |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic MPO To MPO 62.5/125 1588.0' (484.0m) |
| Color - Złącza | Black |
| Kolor - Kabel | Orange |
| Typ kabla | Trunk |
| Średnica kabla | 0.24" (6.2mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | MPO |
| 1-ty Connector | MPO |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 27 Agastat Relays / TE Connectivity 8-6435024-1. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
8-6435070-3 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
C/A 12FIB SM MPO-MPO - W magazynie:
150
- Część#:
8-640919-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN QC RCPT 14-16AWG 0.187 - W magazynie:
248408
- Część#:
8-640917-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.187 - W magazynie:
316731
- Część#:
8-6437275-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CARD EDGE - W magazynie:
17489
- Część#:
8-6437630-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
SWITCH TOGGLE 4PDT 20A 125V - W magazynie:
2404
- Część#:
8-641321-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN QC RCPT 24-26AWG 0.187 - W magazynie:
241298
- Część#:
8-640929-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN QC RCPT 14-16AWG 0.110 - W magazynie:
238228
- Część#:
8-640923-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.110 - W magazynie:
233617
- Część#:
8-6437150-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE FLXSTRP 25POS 1.91MM 1.85" - W magazynie:
60946
- Część#:
8-6437269-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CARDEDGE CONNECTOR - W magazynie:
10017
- Część#:
8-640931-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN QC RCPT 14-16AWG 0.110 - W magazynie:
231525
- Część#:
8-640925-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.110 - W magazynie:
230556
- Część#:
8-6437630-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
SWITCH TOGGLE 4PST 20A 125V - W magazynie:
2303
- Część#:
8-6435070-2 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
C/A 12FIB SM MPO-MPO - W magazynie:
158
- Część#:
8-6435070-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A 12 FIB SM MPO-MPO - W magazynie:
5831
- Część#:
8-6437630-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
SWITCH TOGGLE 4PDT 20A 125V - W magazynie:
2741
- Część#:
8-640913-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN QC RCPT 14-16AWG 0.205 - W magazynie:
261729
- Część#:
8-640915-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN QC RCPT 14-16AWG 0.205 - W magazynie:
247023
- Część#:
8-640911-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.205 - W magazynie:
261170
- Część#:
8-6437630-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
SWITCH TOGGLE 4PDT 20A 125V - W magazynie:
1529

