8-6278032-3
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 8-6278032-3 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 8-6278032-3 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 8-6278032-3 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | C/A MT-RJ/MT-RJ MM |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 30 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $12.385 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 8-6278032-3 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | C/A MT-RJ/MT-RJ MM |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 2926 pcs |
| Arkusz danych | 6278032 |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Duplex |
| Seria | - |
| Return Loss | 20dB |
| oceny | OFNR |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 7.0' (2.1m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.50dB |
| Rodzaj Fiber | 62.5/125 |
| cechy | Riser, Zipcord |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic MT-RJ To MT-RJ 62.5/125 7.0' (2.1m) |
| Color - Złącza | Black |
| Kolor - Kabel | Orange |
| Typ kabla | Twin Zip |
| Średnica kabla | 0.14" (3.6mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | MT-RJ |
| 1-ty Connector | MT-RJ |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 2926 Agastat Relays / TE Connectivity 8-6278032-3. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
8-6278032-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A MT-RJ/MT-RJ MM - W magazynie:
2609
- Część#:
8-603313-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
HEAT SHRINK TUBING 1/4"X12"KIT - W magazynie:
4129
- Część#:
8-640905-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN QC RCPT 14-16AWG 0.250 - W magazynie:
216550
- Część#:
8-6278032-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A MT-RJ/MT-RJ MM - W magazynie:
550
- Część#:
8-640903-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.250 - W magazynie:
270106
- Część#:
8-61048-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.110 - W magazynie:
217208
- Część#:
8-640911-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.205 - W magazynie:
261170
- Część#:
8-6278032-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A MT-RJ/MT-RJ MM - W magazynie:
3236
- Część#:
8-640919-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN QC RCPT 14-16AWG 0.187 - W magazynie:
248408
- Część#:
8-6374656-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE ASSEMBLIES - W magazynie:
5022
- Część#:
8-60705-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN QC RCPT 14-18AWG 0.250 - W magazynie:
5211
- Część#:
8-640913-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN QC RCPT 14-16AWG 0.205 - W magazynie:
261729
- Część#:
8-6318491-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PLUG 220POS 0.5MM DUAL SMT - W magazynie:
5913
- Część#:
8-640909-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.205 - W magazynie:
255216
- Część#:
8-640907-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN QC RCPT 10-12AWG 0.250 - W magazynie:
138955
- Część#:
8-640917-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.187 - W magazynie:
316731
- Część#:
8-60894-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.110 - W magazynie:
221112
- Część#:
8-61765-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN ADPT 0.25 TABS TO 0.25 RCPT - W magazynie:
154383
- Część#:
8-640915-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN QC RCPT 14-16AWG 0.205 - W magazynie:
247023
- Część#:
8-61060-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.110 - W magazynie:
185536

