6828284-3
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 6828284-3 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 6828284-3 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 6828284-3 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CA 62.5 SC DUP-MTRJ VI SECURE |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $17.924 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 6828284-3 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CA 62.5 SC DUP-MTRJ VI SECURE |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 1706 pcs |
| Arkusz danych | 6828284 |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Duplex |
| Seria | - |
| Return Loss | 20dB |
| oceny | OFNR |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 9.8' (3.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.50dB |
| Rodzaj Fiber | 62.5/125 |
| cechy | Riser, Zipcord |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic SC Duplex To MT-RJ Secure 62.5/125 9.8' (3.0m) |
| Color - Złącza | Violet |
| Kolor - Kabel | Orange |
| Typ kabla | Twin Zip |
| Średnica kabla | 0.14" (3.6mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | MT-RJ Secure |
| 1-ty Connector | SC Duplex |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 1706 Agastat Relays / TE Connectivity 6828284-3. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
6828318-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A,2.0MM,RISER,XG,AQUA,LC-SC - W magazynie:
1638
- Część#:
6828847-1 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
CABLE ASSEMBLIES - W magazynie:
1483
- Część#:
6828247-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,SM,MTRJ-SC - W magazynie:
2023
- Część#:
68284-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
HYD FOOT SWITCH 3 PEDAL - W magazynie:
191
- Część#:
6828281-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5 SC DUP-MTRJ OR SECURE - W magazynie:
1585
- Część#:
6828318-8 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
C/A,2.0MM,RISER,XG,AQUA,LC-SC - W magazynie:
1989
- Część#:
6828247-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,SM,MTRJ-SC - W magazynie:
2458
- Część#:
6828847-3 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
CABLE ASSEMBLIES - W magazynie:
1301
- Część#:
6828847-2 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
CABLE ASSEMBLIES - W magazynie:
2036
- Część#:
6828281-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5 SC DUP-MTRJ OR SECURE - W magazynie:
1804
- Część#:
6828284-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5 SC DUP-MTRJ VI SECURE - W magazynie:
1607
- Część#:
6828281-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5 SC DUP-MTRJ OR SECURE - W magazynie:
1942
- Część#:
6828247-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,SM,MTRJ-SC - W magazynie:
2401
- Część#:
6828413-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
SHELL KIT FOR PRO BEAM JR CONN - W magazynie:
362
- Część#:
6828284-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5 SC DUP-MTRJ VI SECURE - W magazynie:
1728
- Część#:
6828284-2 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
CA 62.5 SC DUP-MTRJ VI SECURE - W magazynie:
2116
- Część#:
6828847-4 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
CABLE ASSEMBLIES - W magazynie:
1424
- Część#:
6828281-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5 SC DUP-MTRJ OR SECURE - W magazynie:
2027
- Część#:
6828281-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5 SC DUP-MTRJ OR SECURE - W magazynie:
1688
- Część#:
6828247-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA,SM,MTRJ-SC - W magazynie:
2243

